Dnešní vítězství asi musíme považovat za hodně cenné?
Můžeme být rádi, že máme tři body, ale výkon byl celkově špatný. Dvě třetiny jsme odehráli špatně a ve třetí části jsme měli víceméně štěstí, že jsme dali branku na 3:2. Oni to pak museli otevřít hrou bez gólmana a my dali čtvrtou branku. Vsetín ale hrál výborně, byl bruslivější a podle mě měl i víc šancí. My jsme k tomu dnes nepřistoupili tak, jak bychom měli. Neříkám, že bychom nechtěli, ale zápas to moc dobrý nebyl.

Ale v závěru rozhodla Tvoje nádherná individuální akce, což většinu zápasových negativ nakonec muselo přebít?
Za to jsem samozřejmě rád. Ale taky - docela šťastně se to ke mě ve středním pásmu odrazilo, jejich bek neměl takovou rychlost, tak jsem ho prohodil a jel ze strany prakticky sám na bránu. A ještě že to tam spadlo.

"Po prvním gólu Vsetína jsme byli jak děti bez domova."

I když jsme v utkání většinou jen dotahovali, tak pro celkový úspěch bylo asi hodně důležité, že jsme na obě jejich branky dokázali pokaždé relativně rychle odpovědět?
Dvakrát jsme prohrávali, takže bylo určitě super, že jsme to pokaždé vyrovnali a tím nás to neskolilo. Ale po tom prvním obdrženém gólu nás pět nebo sedm minut tak mleli, že jsme ani nevěděli, kam máme jezdit. Byli jsme jak děti bez domova.

Možná ten závěr byl i trochu odměnou za to, jak jsme ve třetí třetině přestáli gólové šance soupeře?
Dneska to byl zápas Kopra. Ten nám vychytal spoustu šancí a můžeme jen děkovat jemu.

Vsetín přijel s třemi výhrami v zádech a celý zápas vypadal hodně sebevědomě?
Ze svého pohledu mám názor na Vsetín takový, že pro mě je překvapení, že jsou v tabulce takto víceméně dole. Protože kádr mají velmi slušný a když jsme hráli u nich doma, tak tam jsme prakticky neměli šanci. Tam po nás šli, bourali nás - a dnes to bylo vlastně stejné.

Je možné, že když jsou z Lapače zvyklí na podobně úzké kluziště, že jim to i u nás vyhovuje možná víc než nám?
To těžko říct, ale tohle má být výhoda naše a ne soupeře. Dnes to ale bylo spíš opačně. Naštěstí máme ale tři body, za které jsme rádi. Ale v sobotu musíme v Třebíči předvést úplně jiný výkon.

Třebíč asi nepatří mezi naše nejoblíbenější venkovní destinace , přesto tam ale poslední dobou většinou bodovat dokážeme?
Letos jsme tam hráli jednou a prohráli v prodloužení. Takže jsme tam urvali bod a to jsme ještě vyrovnávali v šedesáté minutě. Rozhodně to nebude nic jednoduchého, oni hrají doma výborně.