Byli jsme šestnáct vteřin od vedení v baráži, nakonec je z toho pro nás celkem krutý výsledek?
Copak od vedení v baráži, ale hlavně od tří bodů. Na tabulku tolik nekoukáme. Nemluví se mi o tom lehce, bod je samozřejmě taky dobrý, ale byli jsme kousek od tří. Je to velká škoda.

Mrzí to asi o to víc, že po našem vedoucím gólu jsme soupeře až do tohoto okamžiku  k ničemu nepustili?
Bylo to tak. Ani si nevzpomenu, jestli jsme letos od někoho dostali při power play gól. Podle mě ne, ale je to hokej.

S tou tečovanou střelou už asi nešlo moc co udělat?
Gól padl po teči ,ale ani nevím přesně jak. Bylo to hodně rychlé. Ani nevím, jestli to šlo od brusle nebo od hokejky. Spíš jsem byl naštvaný na tu situaci před gólem, ale s tím se nedá nic dělat. Posoudili, že to bylo v pořádku.

I když se v zápase dlouho čekalo na první branku, na nedostatek práce jsi si asi stěžovat nemohl?
Asi je na hokejkách trochu nervozita, zase na konci zápasu pak padly dva. Všechno je to prakticky o jednom gólu, ale dnes to pro nás dopadlo špatně. Pro mě je zase lepší, když to kolem mě trochu lítá, samozřejmě pokud z toho nedostanu góly. Když tam celou třetinu stojím a pak na mě jde jedna gólovka, tak je zase těžké to chytit. V zápřahu je to více vyhovující.

"Na střídání před nájezdy jsme domluveni."

V nájezdech Tě střídal Míra Kopřiva, to je předpokládám domluvená situace?
Je to domluvené, mě tahle disciplína zrovna moc nejde a Mirek je v tomto výborný. Je velký a dokáže toho hodně ustát. Bohužel dnes to nevyšlo, ale to se stane. Gólman někdy dostane z nájezdů pět gólů a pak jich deset chytí. Dnes to nevyšlo, ale Míra se k tomu postavil výborně.

Čím více se sezóna blíží závěru, tak Tvoje výkony a statistiky neustále gradují. Tobě by možná vyhovovalo hrát až do prázdnin?
Asi jo. Je to možné, že mi to v zimě moc nejde. Asi bychom mohli ten hokej posunout do léta.

Po dnešku asi nezbývá, než pro změnu v úterý zase vyhrát ve Varech?
My jsme dnes hráli dobře. Když vydržíme hrát stejně, tak máme velkou šanci tam uspět. Zase to podle mě bude o jednom gólu, záleží také, jak hodně budeme vylučovaní. Rozhodně tam pro body jedeme.

Určitě je příslibem náš dnešní výkon, který byl ještě lepší než páteční s Litvínovem?
Kluci makali, nevypustili jediný puk. Je to škoda, že se nám to nevrátilo třemi body. Určitě neskláníme hlavy. Bojovali jsme, hráli jsme výborně. Hokej je někdy krutý a dnes jsme si to vyžrali. Ještě ale máme před sebou tři zápasy.