Urostlý bek Lukáš Kužel po většinu uplynulého ročníku působil jako kapitán juniorského týmu, v extralize dospělých nastoupil celkem k pěti zápasům, ve kterých vstřelil dvě branky.

Útočník Jakub Strnad byl letos nejproduktivnějším hráčem juniorky, ve 43 zápasech základní části nastřádal 37 kanadských bodů. Za A – tým Kladna si odbyl svou premiéru v ročníku 2010/2011, když si ve dvou utkáních play-out připsal jednu asistenci.

Další mladík, dvaadvacetiletý útočník Jan Dalecký, má s hrou mezi dospělými větší zkušenosti. V extralize se předvedl čtyřikrát, v první lize si připsal v barvách Písku a Berouna téměř dvacítku startů.

Jan Eberle (na fotografii) už není mezi Rytíři žádným benjamínkem a v extraligovém Kladně si odkroutil hodně přes stovku zápasů, letos v 38 utkáních zaznamenal devět kanadských bodů, pravidelně nastupoval i za prvoligový Písek, kde si držel výbornou bilanci téměř jednoho bodu na zápas.

Jednání o nové smlouvě stále pokračují s útočníky Jaroslavem Kallou, Jiřím Bickem, Tomášem Knotkem, Antonínem Melkou, Milanem Hluchým a juniorským obráncem Michalem Gutwaldem. Jak už klub informoval dříve, Rytíři v příští sezoně nepočítají s Milanem Tomanem, Vítězslavem Bílkem a Petrem Kafkou. Této trojici nebyl nabídnut nový kontrakt. (více čtěte zde)