18. kolo ELIOD Extraligy ml. dorostu - 2. 12. 2017 Sport aréna, Třemošná

Třemošná

HC Meteor Třemošná: Pícl (od 34. Dědič) – Špaček, Poch, Bulka, Jánský, Pechr, Psota – Korčák, Kozlík, Antony, Seidler, Bláha, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Ženíšek. Trenéři: Barčák, Sýkora.
Rytíři Kladno: Gabriška – Malý, Staněk, Alscher, Robovský Ticháček – Chrenka, Kleveta, Procházka, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv. Trenéři: Kregl, Neliba.

Branky a nahrávky: 43. Špaček, 46. Holý (Stárek) – 8. Robovský (Sachr), 23. Sojka, 31. Sachr (Ton, Robovský), 34. Procházka (Robovský), 35. Ton (Kraus), 46. Ticháček (Ton, Ullrych). Třetiny: 0:1, 0:4, 2:1. Vyloučení: 2:4. V oslabení: 1:1. Střely na branku: 19:48. Rozhodčí: Němec - Šimán, Hřebík. Diváci: 53.

Kladno vlétlo do zápasu velkým stylem a na gólmana Pícla vyslalo v úvodním dějství hned devatenáct střel! Gólová radost našich borců zazněla poprvé v osmé minutě, když otevřel stav zápasu vysoký a šikovný obránce Jakub Robovský - 0:1.

Podstatně větší gólové hody přinesla druhá třetina.  Potom, co Seidler neproměnil trestné střílení si vzali slovo naši hráči. Ve 23 minutě navýšil náskok Rytířů svým přesným zásahem Adam Sojka – 0:2. Oproti první periodě se střely v tomto dějství v branky proměnily. V krátkém sledu necelých čtyř minut nasázeli góly Filip Sachr, Viktor Procházka a Petr Ton, který prostřelil v početní nevýhodě nově střídajícího gólmana Dědiče - 0:5

Třemošná se nejspíše inspirovala posledním vstřeleným gólem a svoji první branku vstřelila taktéž v oslabení. O úpravu skóre se postaral Sebastian Seidler – 1:5. O tři minuty později přidal druhý gól Třemošné Jakub Holý, to ale bylo ze strany domácích pro tento zápas vše - 2:5. Poslední branku v zápase a svůj druhý dnešní úspěšný zásah si připsal jmenovec svého slavného otce, Petr Ton – 2:6.

ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 2. část soutěže

Naši mladší dorostenci se po základní části umístili v tabulce západ na pátém místě, čímž si trochu zkomplikovali cestu do play off. Nyní je čeká druhá část soutěže, ve které se budou nacházet ve skupině C, v té se objevují právě týmy umístěné po základní části na 5. - 10. místě. Všechna družstva se utkají čtyřkolově každý s každým (20 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky všech utkání z 1. části soutěže. Náš tým tedy vstupuje do druhé části prvním místem v tabulce a s náskokem tří bodů.