Přerov hrál svým typickým stylem, ke kterému patří hodně střetů a soubojů. Bylo to právě to, co nám nesedělo na soupeřově hře?

To si nemyslím. Hrají takhle opravdu vždycky, takže o tom víme a jsme na to připravení. Nepřehráli nás fyzickou hrou, ale tím, že my jsme udělali dvě chyby a oni je potrestali. To by se nemělo stávat.

Vidíš nějakou konkrétní stránku, ve které nás přehráli?

V ničem asi vyloženě lepší nebyli. Byl to vyrovnaný hokej, šance jsme měli my i oni… My jsme je ale neproměnili.

Šance jsme si sice dokázali vytvořit, ale často nám dělal problém přechod do útočného pásma…

Oni zkrátka hráli výborně střední pásmo. Snažili jsme se přes ně chodit, ale moc se nám to nedařilo. Jestli je potkáme v play off, tak se na to musíme dobře připravit.

"Doufám, že v sobotu přijde hodně lidí a poženou nás dopředu."

Druhý zápas s Jaromírem Jágrem v sestavě a opět před vyprodaným stadionem. Jak se vám hraje v takové kulise?

Určitě je to hned lepší zápas, když se hraje před vyprodanou halou. Pro nás to ale nic nemění, musíme hrát pořád stejně a nesmíme se ohlížet na to, jestli je vyprodáno nebo ne. Mělo by nás to hnát dopředu, rozhodně by to nemělo mít negativní následky na to, jak hrajeme.

S příchodem Jaromíra se rozjel doslova mediální kolotoč. Jak to v kabině vnímáte?

Média se snažíme vůbec neřešit a zatím se nám to celkem daří. Určitě se na to nemůžeme vymlouvat.

V sobotu nás čeká další domácí zápas – první s Jaromírem v sestavě. Co od toho očekáváš?

Doufám, že přijde hodně lidí a poženou nás dopředu. Jarda bude hrát po dlouhé době zase doma, takže to bude určitě dobrý zápas a věřím, že se bude divákům líbit.