Rytíři ve středu sehrají duel se Slavií v O2 areně

16.09.2012 -

Rytíři Kladno odehrají předehrávku desátého kola Tipsport extraligy proti Slavii Praha ve středu 19. září (18:00) v pražské O2 aréně. Po oznámení výluky NHL je potvrzený start Jaromíra Jágra a Tomáše Plekance, s dalšími hráči se vyjednává. Za Kladno by mohla nastoupit až pětice hokejistů z NHL.

Foto: Josef Poláček

„Jde o výjimečnou sportovní událost a věříme, že o ni bude velký zájem. Chceme nabídnout skvělý zážitek co nejvíce fanouškům a propagovat kladenský hokej s jeho nejlepšími hráči i mimo naše město. Kladenským příznivcům a majitelům permanentek chceme vyjít ve všem maximálně vstříc,“ uvedl výkonný ředitel Rytířů Kladno Václav Bartoš.

DOPRAVA

Pro kladenské fanoušky bude v den zápasu připravena zdarma autobusová doprava od Městského zimního stadionu v Kladně. Přesný čas odjezdu autobusů a další podrobnosti budou upřesněny.

VSTUPENKY

Na zimním stadionu v Kladně jsou vstupenky v prodeji už ode dneška (16. září), pokladny budou otevřeny denně od 9 do 18 hodin, ve středu 19. září pak od 9:00 do 16:30. Majitelům zakoupených permanentek budou na pokladnách vydány vstupenky. K volným permanentním vstupenkám se lístky na zápas v O2 areně nevydávají. Prodej vstupenek na všech terminálech Sazky (Sazka Ticket) zahájen v pondělí 17. září od 9 hodin. Ceny se pohybují od 150 do 290 korun. Pro kladenský fanklub jsou v O2 areně vyhrazeny sektory za brankou 117 a 118, permanentkáři mají navíc k dispozici vedlejší sektory 120 a 121.

DALŠÍ UTKÁNÍ

Pokud bude výluka NHL pokračovat, představí se Rytíři v nejmodernější evropské hale i ve středu 26. září v dohrávce 5. kola extraligy proti Pardubicím.