Otázky fanoušků jsou časově řazeny a ponechány v původním znění bez korektur. Opakující se dotazy nejsou uvedeny.

6.1.2019 22:07:13 – Budu první? » Chtěla bych se zeptat, co říkáš na hudbu, která hraje na zimaku během zápasu a jestli ji vnímáš?

Když jsem na střídačce, tak hudbu vnímám. Jsou to dobré skladby, přesně můj šálek čaje. Když jsem ale na ledě, tak nemám čas to vnímat.

6.1.2019 22:50:41 – Kája » Jelínku, nemáš někdy strach, že by tě Hajný chtěl zastřelit? :-)

Hajný je dobrý kluk, takže mám spíš strach o soupeře, aby je nezastřelil. Já to tam vždycky vyprovokuju a on se mě zastává.

6.1.2019 22:55:16 – glum » čau, porazil jsi Plekance.. to zní dobře ne? :D ale chtěl bych se zeptat jak vy mladší v kabině vnímáte situaci kolem Jágra? Myslím tím tréninky a všechno okolo? a co pro tebe znamenají individuální statistiky?

Je to hezké porazit Plekance, i když je pravda, že on toho za prosinec moc neodehrál. Kdyby hrál víc, tak by mě určitě porazil. Situaci kolem Jágra nikdo pořádně neví. Já ho chápu, že návrat odkládá a chce se dát stoprocentně do pořádku. Je to jen na něm. Nerad bych se v každém rozhovoru opakoval, ale být s Plekancem a Jágrem v kabině, je nádhera. Nikdo to nemá a nikdo to nikdy neměl. Mít Plekyho a Jardu v jedné kabině je něco neskutečné. Co se týče statistik, tak momentálně jsem v takové situaci, že i juniorce i áčku se snažím pomoci spíše týmově. Potřebujeme v áčku úspěch, který tu dlouho nebyl. Větší radost mám spíš z toho, že vyhrajeme, než z toho, že boduju. Samozřejmě to ale sleduju.

6.1.2019 22:58:50 – Honza » čau, jak to berete vy mladší (ty, Vildumetz, Filip) atd. když se nedaří? Bojíte se o místo? Nebo si jsi jistý, že v play off budeš určitě hrát?

Určitě si nejsem jistý, že budu v play off hrát. Play off je úplně jiná soutěž, než hrajeme teď v sezoně. Strach z toho samozřejmě mám. Já teď hraju jen proto, že hráči, kteří hrají stabilně, jsou zranění. Místo v týmu skoro ani nemám. Když se týmu nedaří, tak to bereme ale stejně jako jiní hráči. Štve nás to a chceme úspěchy týmu.

6.1.2019 23:01:49 – Pétan » ahoj, jaké vidíš šance na baráž? a případně v ní? Já si myslím, že jsou potřeba posily protože všichni na Kladně by rádi viděli Kladno v extralize.. a ti hráči co tu momentálně jsou tak většina je kvalitou bohužel prostě průměr první ligy..

Šanci na baráž vidím stejně jako každý rok. Buď se to povede, nebo se to nepovede. Až přijde Pleky a nastoupí i Jarda, tak šance bude obrovská. Pro nás bude hlavně důležité postoupit v play off přes první kolo, abychom získali potřebné sebevědomí. Pak by to mohlo jít.

6.1.2019 23:06:14 – HONZA » ahoj, je v tobě velký talent a gratuluji k výhře o hráče měsíce. ;-) A chtěl bych se zeptat jaké máš další plány? Kdyby byl o tebe zájem tak kam bys chtěl odejít? Nebo spíš kdybychom nepostoupili a měl o tebe někdo zájem, tak upřednostníš Kladno nebo odchod pryč?

Děkuju. Upřímně, trhalo by mi srdce odtud odejít. Pro osobní růst si ale myslím, že je nejlepší odejít na rok na dva do Kanady nebo do Ameriky do juniorské ligy. Kdyby se to povedlo, bylo by to pro mě super. Kdyby ale Kladno bylo v extralize, určitě bych tady chtěl zůstat. Je to pro mě domovský klub a jsem tady odmala.

"Do áčka mě dostala láska k hokeji."

6.1.2019 23:19:36 – Alena » Ahoj, gratuluji k výhře a k úspěchům. Jen tak dál.
Chtěla bych se zeptat, jak moc tě ovlivňují komentáře např. na Facebooku? Hlavně Teda když se prohraje, to je pak každý trenér a ví nejlíp, jak byste měli hrát. Čteš tyhle komentáře vůbec? Díky za odpověď a hodně síly do dalších utkání

Přiznám se, že čtu skoro všechny. Absolutně mě ale neovlivňují. Na Facebook to může napsat každý bez jakéhokoliv omezení, takže si z toho člověk nesmí nic dělat. Občas zamrzí, když se nedaří, a komentáře nejsou úplně hezké. Na druhou stranu, když vyhrajeme, jsou i ty hezké komentáře. Lidi si musí uvědomit, že ve všech povoláních se stane, že se něco nepovede. Musím říct, že ale chápu, že takhle občas komentují. Když si zaplatí lístek a pak se jim nelíbí, co předvedeme, je to pochopitelné.

7.1.2019 3:16:23 – Kubas » Čus, ještě pořád fandíš spartě? :D Ať se ti daří minimálně tak dobře jako do teď.

Nevím, jestli jsem někdy fandil Spartě. (smích) Mám ale Spartu asi radši než Slavii.

7.1.2019 7:26:50 – Bara » Dobry den, Simone, predem gratuluji a drzim palce do dalsich boju na lede. Chtela jsem se zeptat jako mama maleho hokejisty, co je nejdulezitejsi pro to, aby hokejista v "telecim" veku presel pres vsechny nastrahy puberty a nehodil hokejku do kouta ;-) Diky.

To je problém hodně rodičů, kteří chtějí ze syna vychovat dobrého hráče. Hlavní je nechat mu klid a do ničeho ho nenutit. Důležitá je hlavně láska k danému sportu. Když bude hokej milovat, tak hokejku nezahodí do kouta. Pokud se mu ale sport přestane líbit, tak je zbytečné ho do toho nutit. Bude se mu líbit třeba fotbal nebo se mu bude líbit být venku s kamarády. Nějaké nucení do sportu je úplně zbytečné, sport se tím jen víc znechutí. Pro mě je důležitá hlavně láska k hokeji, ta mě dostala do áčka.

7.1.2019 9:13:05 – Kamila » Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli má pro tebe číslo 55 nějaký význam, nebo jestli je to jenom číslo? Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů v hokeji i v životě

Číslo 55 pro mě nemá význam. Když jsme přicházeli z juniorky do áčka, tak nám byla přiřazená čísla. Musím ale říct, že z těch přiřazených se mi 55 líbí nejvíc. Kdybych si mohl vybrat číslo, tak by to byla 23, kdyby si ji nevzal Zajda, nebo 18 nebo 88.

7.1.2019 9:36:38 – Nikels » Ahoj ŠImone chci se zeptat co říkáš na Kladenské fanoušky jak doma tak venku??

Kladenští fanoušci jsou super jak venku, tak doma! Jsou skvělí a výborně nás podporují.

7.1.2019 10:22:15 – Venca Jetel » Šimone, nevíš, jestli už strejda udělal tátovi ty rozvody elektriky ve sklepě?

Kamaráde, fakt nevím. Promiň. (smích)

"S týmy jako Jihlava, Budějovice nebo Vsetín je loterie, kdo vyhraje."

7.1.2019 11:55:44 – Malina » Gratuluju k vyhre v ankete. Suska se v kabine o nejakych posilach? Co rikas na to, ze s Jihlavou ani Budejovicema jsme jeste neuhrali ani bod. Myslis, ze na ne mame? Pripadne co si myslis ze je potreba zlepsit, aby byla vubec sance je porazit nekolikrat za sebou.

O posilách se určitě šušká. To jde ale úplně mimo mě, protože já rozhodně nejsem v pozici, abych do toho mohl zasahovat. S Jihlavou a Budějovicemi jsme nevyhráli ani bod, i když jsme na ně měli. V Jihlavě jsme například jednou hráli úplně bez opor a hráli jsme skvěle. Těsně jsme to ale neuhráli. Pro nás jsou, myslím, největší problém přesilovky. V jedné třetině máme tři přesilovky, jsme ale schopní z toho dostat gól. S týmy jako Jihlava, Budějovice nebo Vsetín je to tak vyhrocené, že je loterie, kdo vyhraje. Je to asi o tom, kdo chce víc. My chceme, ale jakmile od nich dostaneme gól a prohráváme, tak nás to trochu položí a pak už asi nemáme tolik sil.

7.1.2019 13:14:32 – Pipik68 » Čau, kdyby Kladno nepostoupilo, chtěl bys přestoupit extraligy,kdyby měl někdo zájem.

Kdyby někdo měl zájem, což momentálně nevím, tak by to bylo hrozně těžké. Je to věc, o které bych se rozhodoval na konci sezony. Kladno je pro mě srdcovka a nechtěl bych odtud odcházet, musel bych ale zvážit, co by bylo lepší pro osobní rozvoj. V extralize je zase riziko, že budu hrát pět minut za zápas, zatímco tady bych hrál třeba dvacet. Bylo by to opravdu těžké rozhodování, ale asi bych se spíš přikláněl ke Kladnu.

7.1.2019 14:57:45 – Kačka » Ahoj máš před zápasem nějaký rituál? Děkuji za odpověď

U všech částí výstroje si před zápasem oblékám první pravou stranu a pokaždé poslouchám písničky od Travise Scotta. Potom mám ještě jeden rituál, který ale nikomu neříkám.

7.1.2019 15:18:08 – Kačulka Dufková » Chtěla bych se zeptat od kolika let se věnuje hokeji a jak ses rozhodoval ve volbě školy po základce, protože já se nedokážu rozhodnout. Jinak si fakt super hokejista. K.

Hokeji se věnuju od tří let. Můj táta je toho názoru, že malý kluk by měl umět bruslit, lyžovat a plavat do pěti let. První mě chtěl naučit bruslit, takže jsem šel na školku bruslení, odkud si mě vytáhl pan Malý. Od té doby jsem hrál hokej, nebylo to původně ale ani v plánu. Vybrali si mě díky tomu, jak jsem bruslil, a tak jsem od první třídy hrál. Se školou jsem teď v takové situaci, že tam skoro nechodím a mám zařízený individuální plán. Můžu se přiznat, že jsem to trochu podcenil, snad to ale nějak zvládnu a konečně se jí zbavím. Snad i s maturitou. Já jsem chodil na osmiletý sportovní gympl a nedával jsem to tak, jak by se mělo. Jelikož jsem měl špatné známky, odešel jsem na hotelovou školu, kde jsem teď. Hotelovku jsem si vybral proto, že si myslím, že není špatné zaměření na gastronomii. Kdyby se stalo něco s hokejem, tak ať mám aspoň nějaké zaměření.

7.1.2019 15:45:21 – Vasek D Maraton klub Kladno » Ahoj. Prvotně děkuji, že se doslova rves za Kladno. Nic nevypustis,bruslení pěkný,máš prehled a chuť dávat góly. Na to kolik ti je, tak klobouk dolů. Chtěl bych se tě zeptat ,protože já jsem hobby běžec a cyklista, jaký máš vztah k těmto sportům a jestli ses zúčastnil některého závodu? Na Kladně máme celkem dost běžeckých závodů v terénu s domácí fajn atmosférou

Děkuju za chválu. Já osobně miluju úplně všechny sporty. Nikdy ale nebyla úplně příležitost, abych se zúčastnil nějakého závodu. Kdyby se někdy povedlo jít na cyklistický nebo běžecký závod, určitě by mi to vůbec nevadilo. Rád bych se zúčastnil.

7.1.2019 16:45:48 – Karel » Simone,s Tvym tatou jsem vic jak dve desitky let hral fotbal za CSA,letali jsme po turnajich,hrali skoro na vsech svetadilech,pote hrali i Hanspaulku a take salovku tady na Kladne. A protoze tata byl vyborny golman,i kdyz jen na amaterske urovni.nabizi se otazka - netahlo Te to samotneho nekdy do brany.......
V druhe otazce bych se zaptal na Tveho
nejoblibenejsiho trenera dosavadni kariery......
Preju Ti hodne stesti,at se dari ,az trochu zesilis,bude s Tebe vyborny hokejista. Delas mi radost,ale vzdy stuj nohama na zemi a makej na sobe dal.
Karel

Můj táta byl výborný gólman, pak měl ale zranění, které ho ovlivnilo. V hokeji mě to do brány nikdy netáhlo, tam jsem chtěl vždycky dávat góly, ve fotbale jsem se ale vždycky cpal do branky. Nejoblíbenějšími trenéry jsou asi pánové Vosický a Karfus, které jsem měl od páté třídy až do mladšího dorostu.

"V Evropě asi není nikdo, kdo by měl tolik zkušeností z NHL jako Jarda a mohl to hráčům předat."

7.1.2019 16:48:41 – Jáchym » Ahoj Šimone v poslední době jsi se zlepšil a dostal více času na ledě bylo tak že jsi zahrál jeden zápas ten se ti povedl a postupně ti trenéři dali víc času na ledě anebo to začalo jinak ? A jak vnímáš to že budeme hrát play off a třeba i baráž vnímáš to anebo to neřešíš at se daří a pokračuje tvoje dominance na ledě!

Z juniorů jsme byli v přípravě čtyři útočníci, upřímně ale nevím, čím jsem si zasloužil místo v kabině zrovna já. Myslím, že jsem dostal prostor hlavně díky tomu, že hráči, kteří měli stabilní místo, se zranili. Tak je to vždycky všude – mladý dostane šanci, když se zraní zkušenější spoluhráč. Pravděpodobně se mi povedl nějaký zápas a díky tomu jsem začal dostávat více prostoru. Není to ale o tom, že bych si to zasloužil jediným zápasem. Trenéři nás znají od mládeže, takže vědí, co od nás čekat a kam nás dát. Když už někoho z nás trenéři postaví, tak vědí, co od nás očekávat. Na play off se hrozně moc těším, pokud budu hrát. Na baráž se snažím nesoustředit. Kdybychom se na to moc soustředili, mohli bychom vypadnout v prvním kole a pak se divit. Snažím se na to nemyslet, ale na play off se těšíme.

7.1.2019 17:37:38 – faith and devotion » Ahoj Šimone, kdo a kdy tě přivedl k hokeji? Jaký máš hokejový vzor, jaký je tvůj hokejový sen a jaký je tvůj nejoblíbenější tým v NHL? Jaké jsou tvoje nejsilnější hokejové stránky a na čem bys měl naopak nejvíce zapracovat? Jsi pro mě příjemné překvapení letošního ročníku. Držím palce, ať se daří co nejlépe tobě, ale i celému Kladýnku.

Můj hokejový vzor byl odjakživa Patrick Kane a nejoblíbenější tým Chicago Blackhawks. Snem každého hokejisty je dostat se do NHL. Postupem času ale člověk cítí, jakou šanci na to má. Já ještě neházím flintu do žita, ale momentálně je mým snem živit se hokejem co nejdéle to půjde. Moje nejsilnější hokejová stránka je, myslím si, technika – jak s hokejkou, tak v bruslení. Rozhodně bych měl ale zapracovat na síle a na bránění. Obranné pásmo mi dělá veliké problémy.

7.1.2019 21:07:21 – Michal » Co nejvíc cvičíš v posilovne?

V posilovně nejvíc cvičím ruce. Když jsou teď obden zápasy, tak je nesmysl cvičit nohy. To bych hned odpadl. Hodně cvičím ruce, to je benchpress, kliky a podobné věci.

7.1.2019 21:16:03 – Zelí » Ahoj, předně ještě jednou gratuluji k dosavadnímu progresu a přeju další. Je fajn vidět kluka, kterej se dostane z kukaně a z tribuny až do áčka. O maskotovi mluvit nebudeme, toho tu jistě bude dost i tak :) tedy otázky: 1/ Předpokládám že pokračuješ v dýdžejské kariéře i v kabině áčka, je to tak? (Pokud náhodou ne ty, tak kdo?) Co tam dole frčí teď za šlágry? 2/ Už sis otevřel účet v bufetu na druhé ploše? ;) Dík ať se daří!

Dýdžeje v kabině už dělám. Je to ale tak, že když se nějaká písnička nelíbí, tak to okamžitě přepnu. Hodně jede house a trap. Když se k dýdžejskému pultu dostane Vampy, tak jedou české písničky. Není to ale vyloženě daná role v kabině. Spíš vždycky někdo řekne: „Jelene, pusť tam něco.“ Když jsme v posilovně, tak obvykle pouští Strny. Účet na druhé ploše jsem měl samozřejmě vždycky. (smích)

7.1.2019 21:58:34 – Kuvajt31 » Ahoj Šimone prozraď na sebe svůj osobní život, jak jsi na tom se slečnama

Holky byly, jsou a budou. Nesmí mě to ale hlavně odvádět od hokeje. Se slečnami jsem na tom tak, že když už se nějaká najde, tak ji mám rád… Nevím, jak na tohle jinak odpovědět. Rozhodně nejsem na kluky. (smích)

8.1.2019 9:58:58 – Jindra » Šimone především gratuluji k ocenění. Je určitě dobře že si získal hlasy fanoušků někdo mladý a vy z těch mladých kteří dostávají v útoku šanci určitě vyčníváte. No ale mé dotazy. Při posledním rozhovoru s trenéry a Jaromírem jsem se ptal, jestli udělal někdo statistiku využití přesilovek doma a ve venkovních zápasech. V neděli se takový rozbor oběvil a potvrdilo se to, co sem si myslel. Statisticky máme přesilovky doma mnohem horší. Myslíte, že na to má vliv úzké kluziště a to, že na parametry hřiště nemáme dostatek hráčů s patřičnými parametry aby se do předbrankového prostoru narvali? Vy sám o tom asi víte dost, protože nevynikáte zrovna mohutnou postavou. No a k přesilovkám ještě jedno: Prý trénujete přesilovky s Jaromírem, tedy ne vy osobně, ale rytíři. Má to vůbec cenu, není to ztráta času když to vypadá že Jaromír už spíše nenastoupí? Při různých rozhovorech s ním mi připadá, že je to takový blanický rytíř. v každém rozhovoru je až přijde čas, tak nasoupím. No a ještě jedna věc. Na začátku sezóny majitel řekl, že není důležité aby tým hrál od začátku sezóny ve vrcholné formě, že je důležité se připravit na vrchol. Nu vrchol se blíží a nic zázračného se zatím neděje. No jasné je, že se do vyřazovacích bojů dostaneme. Dejme tomu, že prolezeme i do semifinále. Ale co dál? Dá se čekat, že narazíme na budějovice, nebo jihlavu. Nevím jestli v tom kolotoči vnímáte naše letošní výsledky s motorem a s jihlavou, ale na hřišti jsme s nimi zatím uhráli jeden jediný bod, což je žalostné. Byla tam ještě jedna kontumace, to byl ovšem administrativní krok, na hřišti se to neprojevilo, takže přičítám body podle výsledku na ledě. Věříte v náhlý zázrak v to, že prolezete? jsem fanouškem kladna již 50 let, ale mě již víra opouští. Již příliš mnoho let doufáme a až na loňský rok, kdy to bylo celkem blízko nic a nic a letos to vypadá rozhodně hůř než loni. No nebudu dále pesimista, držím vám palce, aď se i nadále daří alespoň vám, tím pochopitelně rytířům moc pomáháte.

Přesilovky určitě nejsou naše silná stránka, pořád hledáme nějaké alternativy, které by to vyřešily. Já do toho ale nemůžu moc mluvit, já je jen bráním při trénincích. Když Jarda nastoupí do přesilovky, má to dvě pozitiva. Zaprvé to ukazuje, že by se mohl vrátit do zápasu. Už to vypadalo, že nastoupí v Ústí, nakonec to ale nevyšlo. Zadruhé je výhodou to, že vždycky s hráči o přesilovce hodně mluví. V Evropě asi není nikdo, kdo by měl tolik zkušeností z NHL a mohl to hráčům předat. Je jedině dobře, že s kluky přesilovku trénuje. Co se týče play off, důležité bude přejít přes první kolo, abychom získali sebevědomí. Pokud narazíme na Jihlavu nebo České Budějovice, myslím, že to bude něco úplně jiného než v sezoně. Základní část je od play off naprosto odlišná. Nemyslím, že bychom neměli hráče do předbrankového prostoru. Například Ziky to tam vždycky odehraje naprosto skvěle.

"Role maskota mi naprosto sedla."

8.1.2019 13:19:52 – Valerie » Ahoj, za 1. Gratulace a za 2. Chtela bych se zeptat, jestlo nechcete se spoluhráči dělat nějaké jiné děkovačky? Vsechny týmy mají, promyšlené a u nás polovina hráčů při dekovackach pouze stojí. Ty si takový showman tak by si mohl něco vymyslet. Ať se daří nadále.

Nějaká děkovačka by byla určitě hezká, ale myslím si, že je pěkné i to, jak teď fanouškům odpovídáme. Někdy to vypadá, že někdo jen stojí, asi proto, že noví hráči to třeba ještě neznají a neumějí slova. Myslím, že děkovačku máme hezkou. Někdy třeba přijde doba, kdy se s fanoušky na něčem domluvíme a bude něco nového.

8.1.2019 15:03:27 – Ppetra47 » Držím Vám všem palce a jsem tak posedlá hokejem že nechybím na žádném zápase mějte se skvělě Petra

Děkujeme za podporu!

8.1.2019 16:09:30 – Pavel » Ahoj, někde jsem četl, že si dříve zastaval funkci maskota, někteří se k tomu nevyjadřovali zrovna důstojně, jakože za Kladno, muže už hrát i údržbář, ale je vidět že se v tobě, ti co ti dali šanci, zaručene nespletli. Pro mě obrovský dříč a borec, který má věčně úsměv na rtech, i když se zvedá ze země. Kde bereš tu energii?

To, že jsem dělal maskota a DJ, bylo čistě z lásky ke klubu. A zrovna role maskota si myslím, že mi naprosto sedla. Odkud beru energii sám nevím. Už jsem jednou byl i u doktorky na vyšetření, jestli nemám hyperaktivitu. Hyperaktivitu prý nemám, ale taková energie jako mám já, se prý jen tak u někoho nevidí. Nepotřebuju ani tolik spánku, což je pro mě výhoda. Pořád je ale možné, že se to jednou zlomí a budu potřebovat spát hodně dlouho. Energie mám ale opravdu hodně a někdy ji potřebuju vybít i jinak než na hokeji.

8.1.2019 19:17:23 – strejda Honza » Ahoj Simo,gratuluju,neusni na vavrinech a rekni mi proc se porad valis po lede?

Čau strejdo, po ledě se pořád válím proto, že jsem lehký jako pírko a každý mě dokáže shodit. (smích) Pro mě je ale určitě lepší spadnout a hned se zvednout než pět vteřin klimbat vestoje.

9.1.2019 9:03:49 – Harry » Zmrskal si se někdy po Jelínkovi?

Nazdar Harry, od Brizgyho jsem dostal k Vánocům Jelínka, ale ještě jsem se nenapil. Docela se ho bojím. (smích)

9.1.2019 18:26:07 – Gajdoš » Nazdar Šimone ,gratulace k zisku hráče měsíce ty náš maskote :) Rád bych se zeptal ,jestli netušíš proč Petr Hořava furt na te trestné lavici pochoduje a ani chvili neposedí :) diky za odpověď a doufám ,že budes v těchto výkonech pokračovat.

Hořák si na trestné nesedne, ani když dostane desítku. On potřebuje chodit asi proto, aby mu neztuhly nohy. Podle mě to ale i vypadá důstojněji, když nesedí, a aspoň se víc zažere do hry. Je to takový tygr v kleci.

"Můj nejoblibenější pokřik je 'Kladno se nevzdává'."

9.1.2019 22:51:34 – Hanka » Ahoj Šimone, gratuluji k hráči měsíce a zajímalo by mě, jak se ti líbí práce nového maskota? A co říkáš na kladenské fanoušky? Které pokřiky máš nejraději, tedy pokud nějaké takové jsou? Děkuji za odpovědi a přeji spoustu gólů za Kladno!

Na maskota neříkám vůbec nic, protože vůbec nemám čas ho vnímat. Vnímám ho maximálně ve chvíli, kdy si plácneme u ledu. Myslím, že jestli je to pořád stejný maskot, tak asi dělá dobrou práci. Můj nejoblíbenější pokřik je „Kladno se nevzdává“. Děkuju za přání.

9.1.2019 23:00:43 – Zelí » Otázka č. 3: Má Jirka Říha v kabině nějakou přezdívku? Po tom parádním počinu jsme nevěděli jak na to, skandování ve tvaru jméno-příjmení působí někdy až moc komisně, nic lepšího nás nenapadlo, tak jen abysme věděli, kdyby něco... Dík

V kabině mu říkáme Pytlák. Nevím, jak to vzniklo, přezdívku má už dlouho a už s ní přišel do kabiny. Myslím, že když se skanduje Jirka Říha, tak je to ale taky dobré.

10.1.2019 10:53:37 – Jindra » Šimone ještě stle je možnost klást dotazy, tak kladu. Poslední dobou se nám poněkud zhoršila statistika hry v oslabení. Spolu s poměrně mizernejma přesilovkama je to snad ono slibované směřování formy k vrcholu sezóny?

Myslím, že zhoršená oslabení jsou teď hlavně kvůli smůle. Často se nám stává, že na trestnou chodí hráči, kteří oslabení hrají, a tím se rozbourávají dvojice, které jsou na sebe zvyklé. Naše oslabení zůstalo pořád stejné, jenom soupeři zlepšili přesilovky.

10.1.2019 12:10:08 – Chytrák » Ahoj Šimone! Rytíři jsou letos dost často trestáni za špatné střídání - viděl jsem, jak si v zápase s Havířovem vyzkoušel inovativní způsob střídání - nezapojí trenéři pro urychlení výměny hráčů na ledě do tréninku "Systém odchodu hráče z ledu skokem plavmo" i pro zbytek týmu?

Není to špatný způsob, jak vystřídat. Občas se to hodí. Taky k tomu ale musí být příležitost. Já tu příležitost měl, šel jsem si rychle vystřídat a skočil tam místo mě Vampy. (smích)

10.1.2019 13:13:20 – Payton » Ahoj Šimone,chci ti poblahopřát k tvým dosavadním výkonům za A tým.Má otázka však bude směřovat k tvému působení v extralize MD a SD.Kdo byl a je tvým nejoblíbenějším spoluhráčem a proč?
Další otázka je jakou máš předzápasovou přípravu a denní režim před a po zápase včetně tréninku.
A konečně poslední otázka, kdyby si dostal nabídku ze zahraničí, rozhodl by ses zůstat v ČR nebo pro odchod a proč?
Díky za tvůj čas a hodně dobrých výkonů v play off.

Moji nejoblíbenější spoluhráči byli už odmala Matyáš Rendla a Ondra Volráb. Matyáš Rendla proto, že se nikdy nevzdával, hokej hrozně miluje a i když se mu někdy nedařilo, tak byl vždycky pozitivní a hrozně přející. Je to neuvěřitelný bojovník, který vybojuje hodně puků. Ondra Volráb proto, že je v něm velký potenciál, je to dobrý kluk a známe se už odmala. Když je zápas, tak ráno jdu na tréninku, po něm se snažím co nejrychleji naobědvat a potom se chvíli vyspat. Pak už směřuju na zimák. Mám takový rituál, že si vždy chodím nakoupit nějaké ovoce a sušenky do obchodu a potom to před zápasem sním. To je moje příprava před zápasem. Po zápase si na chvíli sednu s kamarády a pak se jdu domů vyspat. U nabídky ze zahraničí by záleželo, odkud by přišla. Pokud nepočítám USA a Kanadu, tak by se mi líbilo do Skandinávie. Tam se hrají TOP hokeje. Kdyby šlo o některou ze sousedních zemí, například Německo, tak bych hodně váhal. Kladna bych se ale rozhodně vzdávat nechtěl.

10.1.2019 14:08:05 – Píno » Ahoj Šimone.Jak jsi teď často na ledě a chodíš večer trénovat s Jardou a předává ti své zkušenosti? Vím, že už když jsi byl v mladším dorostu,tak jsi nám velmi pomohl s bruslením, byl jsi snámi soboty brzy ráno ještě před svým tréninkem na ledě a pomáhal jsi nám :-) a pak jsi šel ještě po svém tréninku na školičku bruslení a odpo na veřejné když jste zrovna neměli zápas. Moc ti držím palce, ať ti vše vychází a hlavně bez zranění!!!

S Jardou už nechodím trénovat. Jak máme obden zápasy, tak by to nebylo úplně dobré na spánek. Když jsem byl menší, tak jsem chtěl na ledě vždy trávit co nejvíc času. Když se objevila příležitost jít na led, tak jsem ji chytil za pačesy. Ve starším dorostu jsem někdy měl i čtyři tréninky za den a pak jsem šel ještě do posilovny. To byla léta, kdy jsem byl na ledě furt. Potom mě to ale dohnalo – měl jsem kvůli tomu zranění a vynechal jsem dva měsíce. Odnesla to záda.

"Kladnu by extraliga slušela!"

10.1.2019 22:00:40 – Colombo » Stíháš během zápasu sledovat maskota? Co bys mu poradil, kdyby si přišel pro radu?

Poradil bych mu, aby byl ještě větší showman, než jsem se snažil být já. Maskota ale nevnímám, protože se snažím soustředit na hru. Určitě ale neodvádí špatnou práci.

11.1.2019 11:14:07 – Matěj Toman » Ahoj Šimone mám z tvých výkonů radost! Jardova strategie s mladými hráči se vyplácí! Jak v tomto věku stíháš kombinovat profesionální hokej s ostatními aktivitami. Nerozptylují tě snad v tomto věku holky a ostatní věci?
Držím palce do dalších utkání.

Čau Matěji. Ostatní záliby s hokejem zatím jde skloubit, zatím mám na všechno dost času. Holky mě od hokeje ale neodvádějí, myslím, že to umím udržet v potřebných mezích. Soustředím se hlavně na hokej!

11.1.2019 11:16:22 – Markéta Škrabská » Ahoj Šimone, moc ti s holkama fandíme! Máš nějaký rituál před zápasem? Třeba jestli si zajdeš s přítelkyní na oběd?

Přítelkyni momentálně nemám, takže nemám s kým chodit na oběd. (smích) Ne, chodím na oběd s rodiči. Rituály už jsem říkal – nejdřív oblékám pravou stranu výstroje a na rozcvičce se pak snažím co nejvíc rozehrát s hokejkou, abych se do toho dostal.

11.1.2019 11:19:52 – Vladimír Vráž » Šimone makej jen tak dál! mládí vpřed!
Chtěl jsem se zeptat, co tě teď drží v takové pohodě, že podáváš takové výkony? Co si myslíš o klubu jako takovém líbí se ti na Kladně máš tu dobré podmínky?

V pohodě mě drží hlavně to, že jsem se v posledních letech naučil zůstat pozitivní, i když se nedaří. To je strašně důležité. I když občas beru spoustu věcí strašně vážně, tak se potom snažím z toho rychle dostat. Taky jsem v pohodě díky tomu, že hraju se super spoluhráči. Mám taky radost z toho, že dostávám prostor. O klubu si myslím celý život to samé – že je to skvělý tým, který patří do extraligy. Kladnu by extraliga slušela! Podmínky tu máme skvělé.