PZ Kladno ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na kladenském ČEZ stadionu vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na na jeden z níže uvedených kontaktů s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Akce se v Kladně koná ve středu 25. ledna od 15:00 na ČEZ stadionu. Úvodní část s prezentací se uskuteční v restauraci Mezi puky (ČEZ stadion), od 16:00 bude pro účastníky připravena první ledová plocha. 

Bližší info: 

Václav Klaus - Tel.: 775691000

Vladimír Kameš - Tel.: 773077000

Ladislava Eichennmanová - Tel.: 603158224

Další informace na www.tydenhokeje.cz.