Výměna voucherů za plastové permice

Po předložení voucheru (v papírové nebo elektronické podobě) vám bude vydána nová Kladenská permice. 

Pokud se rozhodnete pro výměnu voucheru za permici v den utkání, prosíme přijďte s dostatečným předstihem. Děkujeme za pochopení! 

pátek 8. září 16 – 19 hodin

sobota 9. září 12 – 16 hodin

...na pokladnách ČEZ stadionu


Prodej vstupenek

1) on-line prodej 

Na internetu můžete využít dva způsoby objednání vstupenky, a to platbu online nebo již zmíněnou rezervaci na prodejní místa Sazky. Online platba probíhá přes platební bránu PayU (aktuálně je možné využít pouze platební tlačítka, platební kartou bude možné zaplatit později).

Elektronickou vstupenku systém zašle na váš e-mail, můžete ji vytisknout nebo postačí ji pouze zobrazit na mobilu.

2) prodejní síť Sazka Ticket (terminály Sazky)

V prodejních místech Sazky (s online terminály) lze vstupenky zakoupit buď napřímo nebo na základě rezervace z internetu. K nákupu napřímo (bez předchozí rezervace) je třeba zadat tzv. ID akce - ID prvního zápasu s Kadaní je 1101001; obsluha může ID akce vyhledat v terminálu. Poté ji sdělte počet vstupenek (max. 5 ks) a cenovou kategorii. Vstupenkový systém je nastaven tak, že vám vybere nejlepší volné místo ve zvolené kategorii; pokud požadujete konkrétní sektor, můžete jej nahlásit obsluze. V případě zaplacení rezervace z internetu stačí obsluze terminálu Sazka pouze nahlásit své rezervační číslo, nebo jednoduše zobrazit čárový kód rezervace, který vstupenkový systém automaticky zašle na váš e-mail, na displeji mobilu.

3) před utkáním na pokladnách ČEZ stadionu (sobota 9. září od 14h)

O první ligové kolo je obvykle velký zájem, pokud se rozhodnete zakoupit vstupenku před utkáním na pokladně ČEZ stadionu, prosíme přijďte s dostatečným předstihem. Děkujeme za pochopení!