SPUSTIT VIDEO
Klub

Kladenské hvězdy v prosinci proti sobě: Poldi vs. Rytíři, nastoupí i Jágr, Plekanec a Tlustý

1. 12. 2022 od Lukáš Jůdl
Předvánoční čas i reprezentační pauzu zpestří 18. prosince unikátní exhibice nazvaná "Poldi vs. Rytíři, oslava kladenského hokeje před Vánoci". V sestavě Rytířů se objeví hvězdná formace Jágr, Plekanec, Tlustý. Za tým legend, hrající se zlatou paní Poldi na prsou, nastoupí třeba Otakar Vejvoda mladší.

Oslava kladenského hokeje, ale také nedávné sedmdesátiny nejlepšího klubového střelce Milana Nového. A v neposlední řadě vánoční dárek pro kladenské fanoušky. Zápas Poldi vs. Rytíři odehrají kladenské ikony v neděli 18. prosince na hlavní ploše ČEZ stadionu. "Vstupenky půjdou do prodeje na našem webu během příštího týdne, kdy budou odhaleny i soupisky," říká Lukáš Jůdl, tiskový mluvčí Rytířů.

Největším lákadlem bude jistě první útok Rytířů ve složení: Jiří Tlustý, Tomáš Plekanec a Jaromír Jágr. Formace, kterou si kladenští fanoušci vybaví z výlukové sezony 2012/13, se tak znovu představí v původním složení. "Půjde o návrat Jaromíra Jágra v roli hráče," těší Jůdla.

Hrát bude i trenér A-týmu Otakar Vejvoda mladší. Ten však oblékne speciální zlatý dres s Poldi na prsou a bude tak stát na opačné straně. "Body ale v každém případě zůstanou na Kladně. Hrají totiž jen Kladeňáci a není důležité, kdo nakonec vyhraje. Hlavní je, aby se všichni bavili a viděli kladenské ikony zase pohromadě," zve na utkání ligový kanonýr Milan Nový, jenž se postaví na lavičku Poldi a dodatečně oslaví své sedmdesátiny ve velkém stylu.

Na kladenském ledě se tak objeví bývalí hráči z NHL, mistři světa i ligoví šampioni. To si nesmíte nechat ujít!

Oficiální plakát akce: