neděle 21.4.2024
 neděle 21.4.2024
A tým

Limitovaná edice časopisu o cestě Rytířů v play off: Každý zápas, ty nejlepší fotky i plakát!

15. 4. 2021 od Lukáš Jůdl
V době, které vládne zejména elektronika, můžeme mít pocit, že tiskoviny ztrácí svůj význam. Nakonec ale zjistíme, že jsou stejně tím nejlepším úložištěm k uchovávání vzpomínek, dat a fotek. Rytíři si proto připravili nový časopis, který mapuje cestu Kladýnka v play off. V prodeji jsou dvě ze tří čísel. To první se vrací k povedenému čtvrtfinále se Slavií, druhé zase k úspěšnému semifinále s Porubou.

Časopis bude možné zakoupit ke vstupence do Rytířského autokina, ale objednat si ho můžete i v Copy Central (ZDE), což je obchod spadající pod reklamní agenturu Halo.cz, která je významným partnerem kladenských Rytířů.

A co časopis nabízí?

• Dvojstrany o každém odehraném utkání série, kde si přečtete krátký odstavec o daném zápase, ohlasy trenérů, prohlédnete si statistický přehled i fotogalerii vztahující se k danému klání.
  • V každém vydání je i rubrika "Největší hvězdy série" a jak už název napovídá, jsou tam tři klíčoví Rytíři, jejichž výkony se v sérii nejvýrazněji promítly.
  • Prostřední strana patří plakátu s motivy #Věříme - první díl Andrej Košarišťan, druhý Tomáš Plekanec a v posledním čísle samozřejmě i Jaromír Jágr.
  • Druhá polovina časopisu obsahuje fotogalerie ke konkrétnímu tématu - gólová radost, šarvátky či zákroky gólmanů.

"Velice bych chtěl poděkovat našim fotografům Romanu Marešovi a Josefu Poláčkovi. Bez jejich práce by časopis nemohl vzniknout. Domnívám se, že máme jedny z nejlepších fotografů napříč českými sportovními kluby a rozhodně bychom se mohli měřit i se světovou konkurencí v tomto ohledu. O texty se pak postaral Filip Ardon a Vítek Heral a za výrobu a distribuci vděčíme agentuře Halo.cz," vyjmenoval všechny, kteří se na časopisu podíleli, Lukáš Jůdl - tiskový mluvčí Rytířů a zároveň ten, kdo se postaral o sazbu a grafiku nového trojčísla.

Zmiňujeme trojčíslo, ale vzhledem k tomu, že ještě nebyla odehrána finálová série, jsou v prodeji za symbolických 68 Kč pouze první dva díly. Ten poslední bude k dostání po skončení sezony. "Hodnotu časopisu jistě oceníme především s odstupem času. Věřím, že si na letošní play off s časopisem v ruce za pár týdnů, měsíců a let rádi zavzpomínáme," dodává Jůdl.