středa 17.4.2024
 neděle 21.4.2024
BAR4,  pondělí 22.4.2024
Klub

Nová opatření na stadionu: Zákaz vstupu veřejnosti na druhou plochu a roušky všude!

25. 9. 2020 od Klub
Vzhledem k aktuální situaci týkající se pandemie koronaviru v České republice se upravují pravidla, podle kterých se musí řídit všichni návštěvníci na ČEZ stadionu. Níže si přečtěte nová nařízení, která musí každý striktně dodržovat.

Pravidla pro návštěvníky ČEZ stadionu od 25.9.:

• Povinnost roušek platí pro všechny návštěvníky stadionu. Roušky musí nosit všichni po celou dobu pobytu na stadionu. Tato povinnost se nevztahuje na právě trénující hráče a trenéry.
  • 2. plocha ČEZ stadionu je pro veřejnost uzavřena. Druhou plochu tak mohou využívat pouze hráči a trenéři. Vstup divákům, rodičům či doprovodu hráčů je až do odvolání zakázán (během tréninků i zápasů).
  • Vstup na první hrací plochu je veřejnosti povolen (na tréninky i zápasy). Všichni návštěvníci však musí nosit roušky, dodržovat dvoumetrové rozestupy a po celou dobu návstěvy stadionu musí sedět na místech určených k sezení! Zákaz stání jak v sektoru stání, tak podél hrací plochy u mantinelu. Při nedodržování těchto pravidel můžete být ze stadionu vykázáni.
  • U vchodů na stadionu jsou umístěny stojany s dezinfekcemi, prosíme, abyste dodržovali zvýšenou hygienu rukou.
  • Zákaz pohybování nekompetentních osob kolem ledu (u mantinelu) a střídaček.
Pronájmy na 2. ledové ploše zůstávají v platnosti a i nadále je možnost rezervovat si ledy ve volných časech. Opatření se týkají pouze návštěvníků jako diváků.

Školička bruslení

Školička bruslení se nezastavuje, ale je potřeba dodržovat určitá pravidla!

• Doprovod dítěte mezi střídačky je povolen pouze jednomu z rodičů = 1 dítě - 1 doprovod.
  • Ostatní návštěvníci, rodinný příslušníci či jakýkoliv doprovod má zákaz pohybování se v blízkosti střídaček a ledové plochy (u mantinelů). Všichni jsou povinni po celou dobu trvání školičky sedět na místech k sezení na tribuně.
  • Roušky jsou povinné pro všechny návštěvníky stadionu.

Pokud budou při nejbližším termínu tj. sobota 26. září od 10 do 11 hodin pravidla porušena ze strany rodičů, doprovodů, či jiných návštěvníků, nadcházející školička bruslení tj. v podndělí 28. září od 17:15 bude zrušena.