středa 17.4.2024
 neděle 21.4.2024
BAR4,  pondělí 22.4.2024
Mládež

Junioři jsou po prohře s Chrudimí poslední. Deváťáci naopak dominovali v obou zápasech

6. 12. 2022 od Klub / Foto: Daniela Vodičková
Kladenští junioři po prohře 0:2 s Chrudimí (a s ohledem na čtyři výhry Písku v řadě) klesli na poslední příčku tabulky. Podstatně pozitivnější výsledky však uhrála devátá třída, která porazila Pardubice vysoko 11:6 a následně si poradila i s Chomutovem, nad kterým oslavila výhru 6:2. Osmáci nedali šanci Mostu, který přejeli 13:0.

JUNIOŘI, Rytíři vs. Chomutov 1:6, Chrudim vs. Rytíři 2:0

Junioři ve čtvrtek nezvládli utkání s Chomutovem. I přes branku Sýkory v první minutě Rytíři následně obdrželi 6 branek. Konečný výsledek 1:6.

V neděli na ledě Chrudimi junioři ani jednou neskórovali. Domácí dokázali vstřelit dvě branky a ubránili všechny tři body. Junioři tak po výhře Písku 4:3 nad Přerovem padají na průběžné poslední místo Ligy juniorů.

Rytíři vs. Chomutov 1:6

Branky: 1. Sýkora (Hurta)

Sestava: O. Gabriška (O. Hykel) — M. Čarda, M. Novák, L. Sýkora, D. Šeba, A. Nácovský, M. Šátek, V. Marcinek — L. Kulich, V. Hurta, E. Iljuk, T. Typolt, L. Novák, T. Sém, B. Stepanchuk, J. Halfar

Chrudim vs. Rytíři 2:0

Branky:

Sestava: O. Hykel (O. Gabriška) — M. Čarda, M. Novák, L. Sýkora, D. Šeba, M. Šátek, V. Marcinek — O. Hlaváček, L. Kulich, V. Hurta, E. Iljuk, D. Petřík, T. Typolt, L. Novák, T. Sém, B. Stepanchuk, P. Šíma, J. Halfar

Dorost, Chomutov vs. Rytíři 4:5, Litvínov vs. Rytíři 6:2

Dorostenci odehráli v Chomutově další vyrovnané utkání. Navíc stejně jako v minulém případě s Šumperkem doma se šťastným koncem. Po dvou brankách Trojny a Blažka rozhodl utkání Šíma. Na pátý gól už Chomutov nezvládl odpovědět a dorostenci si tak připsali všechny 3 body.

V sobotu bohužel dorostenci sérii výher neprodloužili a padli na ledě Litvínova. Rytířům se nepovedla první polovina utkání. Po trefě Daníčka ve 35. minutě, který se snažil vykřesat naději, hned zvládnula Verva odpovědět zvýšit na 5:1 z pohledu domácích. Konečný výsledek 2:6

Chomutov vs. Rytíři 4:5

Branky: 6. Blažek (Valuš, Petřík), 18. Trojna, 21. Blažek (Daníček), 33. Trojna (Šíma), 37. Šíma (Kupčo)

Sestava: Voráček (Šefčík) – Krása, Háž, Dörfl, Trojna (A), Šátek, Pražák (C), Svoboda – Přibyl, Šíma (A), Blažek, Kupčo, Daníček, Pytlík, Beran, Hlaváček, Petřík, Valuš.

Litvínov vs. Rytíři 6:2

Branky: 35. Daníček (Valuš, Pražák), 56. Blažek (Šíma, Háž)

Sestava: Voráček (Šefčík) – Krása, Dörfl, Trojna (A), Šátek, Pražák (C), Háž, Kupčo – Pytlík, Hlaváček, Valuš, Blažek, Beran, Přibyl, Petřík, Šíma (A), Daníček, Sém

9. TŘÍDA, Pardubice vs. Rytíři 6:11. Rytíři vs. Chomutov 6:2

Deváťáci zvládnuli na ledě přerušit sérii proher. I přes nepříznivý vývoj utkání, když se Pardubice dostali do vedení 3:0, dokázali Rytíři zabrat a utkání otočit. Navíc Pardubice obdrželi debakl, a to rovnou jedenáct kousků. Premiérový zásah si zapsal osmák Holoubek – gratulujeme! A hattrickem se blýsknul Polášek.

Doma v neděli zvládnuli rytíři navázat na výkon z Pardubic a připsali si druhou výhru v řadě! Tentokrát to odnesl Chomutov, který si jich domu odvezl 6. Utkání se rozhodnulo v první části, kdy Rytíři zvládnuli nastřílet 4 branky. Konečný výsledek 6:3.

Pardubice vs. Rytíři 6:11

Branky: 12. Klempíř (Kozák), 12. Klempíř (Kozák), 17. Kozák (Borkovec), 19. Polášek (Hlavsa, Holoubek), 22. Hlavsa (Müller), 22. Holoubek (Tureček, Hlavsa), 28. Honisch (Špacír), 43. Polášek (Borkovec, Kalla), 53. Polášek (Borkovec, Kalla), 54. Hlavsa (TS), 59. Kozák

Sestava: D. Šrámek (M. Damašek) — K. Müller, D. Mahovský, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Honisch, T. Pokorný, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, T. Kozák, F. Hlavsa, Š. Holoubek, J. Kalla

Rytíři vs. Chomutov 6:3

Branky: 1. Holoubek (Rambousek, Hlavsa), 4. Klempíř (Špacír), 16. Müller (Kozák, Klempíř), 19. Hlavsa (Kalla), 27. Kozák (Klempíř, Tureček), 43. Hausner

8. TŘÍDA, Most vs. Rytíři 0:13

Osmáci navázali na vysokou výhru doma s Louny v Mostě, kde vstřelili 13 branek. 6 kanadských bodů si zapsal Irlbek za dvě branky a 4 asistence, v závěsu byl se 4 body Šubin a Melančin.

Branky: 11. Malík (Irlbek), 12. Holoubek (Šubin), 19. Šubin (Kováč), 26. Šubin (Holoubek, Kováč), 31. Melančin (Irlbek), 35. Irlbek (Melančin), 47. Irlbek (Matějka), 50. Křivánek (Matějka, Irlbek), 53. Melančin (Irlbek), 54. Jirátko (Linhart), 56. Holoubek, 56. Melančin (Kučera), 59. Kováč (Šubin)

Sestava: M. Damašek — J. Matějka, Š. Kučera, Š. Linhart, E. Křivánek, D. Malík — J. Šubin, P. Koudelka, J. Petera, M. Melančin, M. Irlbek, R. Jirátko, J. Kováč, Š. Holoubek

7. TŘÍDA, Žebrák vs. Rytíři 5:9

Sedmáci navázali na starší ročníky a zvítězili v Žebráku, v každé třetině bylo lepší něž domácí a odváží si na Kladno všechny 3 body.

Branky: 9. Procházka, 9. Kos (Mariaš), 14. Procházka (Klempíř), 29. Mariaš (Petrs, Vycpálek), 29. Petrs (Klempíř), 31. Chaloupka (Polák), 37. Klempíř (Kos), 47. Krásný (Chaloupka), 49. Klempíř (Kos)

Sestava: M. Pospíšil (T. Chudoba) — A. Petrs, Š. Mariaš, Š. Vrbovec, M. Procházka — D. Pollák, V. Juklíček, D. Lunga, J. Chaloupka, J. Klempíř, F. Polák, A. Krásný, D. Kos, M. Kozák, V. Vycpálek

6. TŘÍDA, Rytíři vs. Hvězda 5:7

Šesťáci nezvládnuli domácí utkání s Hvězdou, kdy marně dotahovali nepříznivý stav 2:6. Za stavu 5:6 zariskovali hru bez brankáře, ve které bohužel vsítila vítěznou branku Hvězda. Čtyři branky si připsal Vycpálek.

Branky: 24. Vycpálek (Mejtský, Malý), 32. Vycpálek (Dočekal, Mejtský), 38. Vycpálek (TS), 39. Klement, 56. Vycpálek (TS)

Sestava: D. Andrejsek (O. Hanzlík) — M. Malý, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, M. Halamka, J. Tureček, D. Čuřík, M. Teinitzer, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement, D. Dočekal, V. Vycpálek