11. kolo,  neděle 3.10.2021
Litvínov

Akreditace

AKTUÁLNĚ (9.9.2021):

Pro vstup na stadion je v současné době počítat s tímto: Při vstupu na stadion musíte mít negativní RT-PCR test ne starší než 7 dní, nebo negativní antigenní test ne starší než 72 hodin, nebo mezinárodní certifikát prokazující očkování nejméně 14 dní od absolvování druhé dávky očkování, nebo laboratorně potvrzené prodělání onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Platnost a udělení akreditace:

Akreditovaní zástupci médií se zavazují respektovat návštěvní řád chomutovské ROCKNET Areny, dbát pokynů pověřených osob klubu a pořadatelské služby.

Platnost akreditace je jednorázová nebo celosezonní. Klub Rytíři Kladno si vyhrazuje právo akreditaci neudělit, v případě nerespektování návštěvního řádu ROCKNET Areny či pokynů pověřených osob vydanou akreditaci odebrat.

Z kapacitních důvodů nelze garantovat všem redakcím udělení akreditace. V případě, pokud je kapacita tiskového centra a vyhrazených míst nedostačující, si klub Rytíři Kladno vyhrazuje právo upřednostnit redakce dle svého uvážení.

Novináři a fotografové využívají v chomutovské ROCKNET Areně (kde Rytíři Kladno hrají své domácí zápasy během rekonstrukce ČEZ stadionu) vstup u recepce, který se nachází po levé straně od schodiště naproti vjezdu do areálu (na mapě níže). Novináři a fotografové mohou využívat přidělená místa na tribuně nad sektory B, C a D (zde jsou zásuvky na elektřinu, WIFI i LAN). Zároveň mohou využívat press centrum vedle sektoru A.

Tiskové konference s trenéry po zápase, ale i pozápasové rozhovory, se konají v MIX zoně u kabin obou týmů - nutnost prokázat se platnou akreditací.

Hokejový klub Rytíři Kladno uznává centrálně vydané akreditace od BPA. Avšak kvůli regulaci osob na stadionu je i na základě této akreditace se vždy předem nahlásit tiskovému mluvčí klubu Lukášovi Jůdlovi mailem na lukas.judl@rytirikladno.cz.

TV a rozhlas

Akreditovaní zástupci TV vysílatelů TELH i zástupci rozhlasových stanic mají vyhrazené označené místo na tribuně pro novináře nad sektory B, C a D.

Informace pro fotografy

Prostor mezi střídačkami může během utkání využívat pouze klubový fotograf, případně fotografové, kteří se na tom předem domluví s vedením klubu.

Každý akreditovaný fotograf pak může využívat prostor kolem hrací plochy. Každý fotograf zároveň musí mít reflexní vestu - pouze schválenou BPA pro Tipsport extraligu (k dostání na vyžádání u hostesek u vstupu vedle recepce ROCKNET Areny).

Žádosti o akreditaci

Žádost o akreditaci musí obsahovat požadavek, zda se jedná o akreditaci pro píšícího novináře, fotografa, rozhlas či TV.

V žádosti o akreditaci je nutné uvést kromě jmen osob také název redakce včetně aktuálních kontaktů.

Žádost o akreditaci na jednotlivá utkání je nutné podat nejpozději 24 hodin před daným utkáním.

Se žádostmi o akreditace se obracejte na tiskového mluvčího klubu Lukáše Jůdla, který je kontaktní osobou pro média.

Lukáš Jůdl, tiskový mluvčí a PR manažer klubu

E-mail: lukas.judl@rytirikladno.cz