sobota 3.4.2021

Hokejová škola

Aktuálně:

Letní kempy 2020

V Kladně se naučily hokej dvě desítky mistrů světa, pětice olympijských šampionů a čtyři vítězové Stanley Cupu. Další stovky vynikajících kladenských hokejistů sbírali a sbírají úspěchy po celém světě. Rytíři Kladno pod vedením svého majitele Jaromíra Jágra provozují unikátní hokejovou školu, která se na svých kempech výhradně specializuje na zlepšení techniky hole a střelby.

Více informací o Hokejové škole - ZDE.

Summer camps 2020

The city of Kladno can be proud of very rich history when it comes to ice hockey - two dozen world champions, five Olympic champions, four Stanley Cup winners and hundreds of excellent hockey players started their successful international careers in Kladno. Rytíři Kladno (Knights of Kladno) ice hockey team, under the management of the club owner Jaromír Jágr, operates a unique hockey camps specializing exclusively on improving the stickhandling and shooting techniques.

More informations about our school - HERE.

Prázdninové kempy pro hráče

Prázdninové kempy jsou výhradně specializovány na techniku hole a střelby. Na jednotlivých trénincích se v rolích trenérů a lektorů představí i hráči zámořské NHL! Kemp zahrnuje denní dvoufázové tréninky na ledě i na suchu, každodenní video analýzy, speciální doplňkové a volnočasové aktivity, dovednostní soutěže i akce s hráči NHL a hokejisty ligového mužstva Rytířů Kladno.

Potřebné vybavení pro týdenní kemp: kompletní výstroj (dres obdrží účastníci na místě), jedna hůl navíc pro stickhandlingový trénink mimo led, sportovní oblečení, obuv na trénování v tělocvičně i venku, plavky, osobní a hygienické potřeby. Karta pojištěnce + jednu kopii karty s sebou!

TermínDoRočníkPoč. místRezervaceVolnýchCena *
25.07.202031.07.2020od 20117171012 840 Kč

* Cena zahrnuje ubytování a plnou penzi - pokud ubytování (včetně snídaně) nepožadujete, uveďte to v přihlášce (následuje za objednávkou). Cena bude ponížena o odpovídající částku.

Prázdninové kempy pro brankáře

Kemp pro brankáře se specializuje zejména na optimalizaci brankářského postoje, bruslení v brankářském postoji a mimo něj, techniku a ekonomiku zákroků, hru holí, rozehrávku, obratnost a koordinaci pohybů.

Registrace hráčů v doprovodu rodičů probíhá vždy v první den kempu od 12:30 na druhé ploše ČEZ stadionu Kladno.

Potřebné vybavení pro týdenní kemp: kompletní výstroj (dres obdrží účastníci na místě), sportovní oblečení, obuv na trénování v tělocvičně i venku, plavky, osobní a hygienické potřeby. Karta pojištěnce + jednu kopii karty s sebou!

TermínDoRočníkPoč. místRezervaceVolnýchCena *

Momentálně není k dispozici žádný termín.

• Hokejových legend 2531
  • 272 01 Kladno