2. kolo,  úterý 11.8.2020

6. kolo,  pátek 21.8.2020
Sparta

Napište nám

Vážení příznivci kladenského hokeje, než nám napíšete svůj dotaz či vzkaz, přečtěte si níže nejčastější otázky a odpovědi.

Pokud svou odpověď ani tak nenaleznete, napište nám na info@rytirikladno.cz (pokud bude dotaz relevantní, brzy odpovíme).

Zašlete mi autogram Jaromíra Jágra?

Bohužel to kvůli obrovskému zájmu není možné. Děkujeme za pochopení.

Zašlete mi autogram hráče (trenéra) Rytířů?

Rádi, ale za dodržení podmínek. Zašlete max. 5 kusů kartiček (nebo fotografií) na adresu klubu a přiložte ofrankovanou obálku s nadepsanou zpáteční adresou. Doba vyřízení 2 - 4 týdny.

Chci se setkat s Jaromírem Jágrem, můžete mi setkání zprostředkovat?

Prosíme o pochopení, ale osobní setkání s Jaromírem Jágrem nejsou možná a klub je fanouškům nezporstředkovává. V případě seriózní obchodní nabídky se prosíme obraťte na manažera marketingu klubu Rytíři Kladno Jiřího Kallu (jiri.kalla@rytirikladno.cz).

Můžete mi zaslat kontakt na Jaromíra Jágra nebo na jiného hráče Rytířů?

Bohužel soukromé kontakty na hráče bez rozdílu neposkytujeme, chráníme jejich soukromí. Děkujeme za pochopení!

Kde si mohu koupit suvenýry Rytířů?

Všechny oficiální produkty Rytířů Kladno jsou v prodeji na stránkách e-shopu www.fanshoprytiri.cz, v průběhu ligových utkání ve Fanshopu na ochozu (uvnitř ČEZ stadionu), případně v prodejně O.K. Sport na ČEZ STADIONU v Kladně (provozní doba Po-Pá: 11 - 17 hod., So: 9 - 12 hod.). Pokud si nevíte rady, jak objednat zboží z e-shopu, kontaktujte zákaznickou podporu na adrese info@atletico.cz.

Kde, kdy a jak si mohu koupit vstupenku na utkání Rytířů Kladno?

Všechny informace naleznete v sekci „Vstupenky a permice“.

Je možné navštívit trénink A-mužstva?

Tréninky Rytířů jsou na ČEZ stadionu volně přístupné veřejnosti, rádi Vás uvidíme! Termíny tréninků naleznete v sekci „Rozpis ledových ploch“, A - tým je v něm označen písmenem „A“.

Dostal jsem se do finančních problémů, můžete mi pomoci?

Velmi nás mrzí Vaše situace, bohužel žádostem o poskytnutí finanční podpory nebo půjčky nevyhovujeme!

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU