2:3
 pondělí 22.4.2024
3:4
Mládež

Junioři porazili Havlíčkův Brod, ale na Chomutov nestačili. 27 gólů rozdala sedmička s osmičkou!

30. 1. 2023 od Redakce / Foto: Roman Mareš
Uplynulý týden nezačal dobře pro kladenské juniory, kteří v úterý podlehli Chomutovu. Chuť si však spravili v neděli, když zdolali Havlíčkův Brod. Gólová exploze byla k vidění v zápasech sedmé a osmé třídy - starší kategorie dala dvanáct branek Litoměřicím a mladší Rytíři porazili 15:7 Smíchov.

JUNIOŘI, Chomutov vs. Rytíři 6:2, Rytíři vs. Havlíčkův Brod 5:4

Junioři v úterý nezvládli utkání v Chomutově. V první třetině sice stačili s domácími držet krok, ve zbytku utkání už dominoval Chomutov. Ten shodně ovládnul druhou a třetí část v poměru 3:1. Za Kladno se trefil Kouba a Jakubec. Konečný výsledek 2:6.

V nedělním utkání už Rytíři zvládli zvítězit. Na domácím ledě si poradili s Havlíčkovým Brodem. Dobrý vstup do třetí části a branky Kulicha s Hanouskem pomohly Rytířům odskočit do vedení 5:2. Havlíčkův Brod zvládl v 50. minutě snížit na rozdíl jedné branky, ale to bylo poslední, co v utkání stihl. Rytíři výsledek udrželi a získali důležité body.

Chomutov vs. Rytíři 6:2

Branky: 27. Kouba (Hanousek), 54. Jakubec (Vološín, Kofroň)

Sestava: O. Hykel (O. Gabriška) — M. Novák, A. Nácovský, D. Šeba, M. Jakubec, M. Šátek, A. Hvězda — R. Spilka, L. Kulich, S. Jansa, V. Hurta, P. Ullrych, M. Hanousek, T. Vološín, O. Kouba, T. Typolt, Z. Nedvěd, J. Kut, A. Kofroň, J. Halfar

Rytíři vs. Havlíčkův Brod 5:4

Branky: 17. Nedvěd (Hvězda), 29. Spilka (Šeba, Typolt), 35. Kouba (TS), 43. Kulich (Čarda, Šeba), 43. Hanousek (Ullrych, Kouba)

Sestava: O. Hykel (O. Gabriška) — M. Čarda, M. Novák, D. Šeba, M. Šátek, A. Hvězda, V. Marcinek — R. Spilka, L. Kulich, P. Ullrych, M. Hanousek, O. Kouba, T. Typolt, Z. Nedvěd, J. Kut, J. Halfar

9.Třída, Rytíři vs. Pardubice 1:4

Deváťáci v neděli nastoupili do zápasu s Pardubicemi. Hlavním aspektem utkání bylo zakončení. Zatímco Rytíři šance neuměli využít, Pardubice dokázaly z větších skórovat. Navíc dvanáct dvouminutových trestů sebralo domácím síly do třetí třetiny. Jediný zásah zaznamenal v závěru Hlavsa.

Rytíři vs. Pardubice 1:4

Branky: 59. Hlavsa (Borkovec) – 15. Joska (Tvrdik, Palán), 35. Tvrdik (Joska, Palán), 41. Novák (Vaško), 46. Kovář (Vaško, Novák)

Sestava: D. Šrámek (A. Voráček) — K. Müller, D. Mahovský, A. Smatana, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, A. Honisch, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, Š. Holoubek, J. Kalla

8. TŘÍDA, Rytíři vs. Litoměřice 12:2

Osmáci porazili Litoměřice vysoko 12:2.

Branky: 3. Suchan (Petera), 4. Holoubek (Šubin, Kováč), 8. Holoubek (Šubin, Kováč), 12. Kučera, 16. Irlbek (Matějka, Koudelka), 19. Holoubek (Šubin, Kováč), 36. Šubin (Holoubek, Kováč), 40. Kučera, 41. Kučera (Irlbek, Kováč), 49. Irlbek (Koudelka), 59. Koudelka (Neiss), 60. Jirátko (Petera)

Sestava: P. Zralý (M. Damašek) — M. Havelka, T. Neiss, J. Matějka, Š. Kučera, Š. Linhart, D. Malík, M. Suchan — J. Šubin, P. Koudelka, J. Petera, M. Irlbek, R. Jirátko, T. Tvrdík, J. Kováč, Š. Holoubek

7. TŘÍDA, Smíchov vs. Rytíři 7:15

Sedmáci nastoupili v Říčanech proti Smíchovu, který v této sezóně nehraje na domácím stadionu. Rytíři byli v průběhu utkání lepším týmem a ve třetí třetině sedmigólovou smrští utkání rozhodli. Hattrick zaznamenali Mariaš a Kováč.

Branky: 2. Mariaš (Procházka), 8. Křivánek (Kováč), 11. Mariaš (Procházka), 14. Mariaš (Vycpálek), 19. Vycpálek (Křivánek), 31. Procházka, 39. Polák, 40. Kováč, 46. Kováč (Polák), 46. Kos (Polák), 47. Klempíř (Chaloupka, Krásný), 49. Kováč (Mariaš), 56. Procházka (Kozák), 56. Polák (Procházka), 58. Chaloupka (Klempíř)

Sestava: T. Chudoba (M. Pospíšil) — A. Petrs, E. Křivánek, Š. Mariaš, T. Procházka, Š. Vrbovec, M. Procházka — D. Pollák, J. Chaloupka, J. Kováč, J. Klempíř, F. Polák, A. Krásný, D. Kos, M. Kozák, F. Csabo, V. Vycpálek