SPUSTIT VIDEO

Kladno se chystá do Rakovníka. Zápas proti Karlovým Varům opět můžete sledovat i živě

24. 8. 2022 od Lukáš Jůdl / Foto: Roman Mareš
Rytíři se ve čtvrtek 25. srpna představí na zimním stadionu v Rakovníku. Soupeřem bude tentokrát HC Energie Karlovy Vary s bývalými Kladeňáky v sestavě. Využijte ještě poslední možnosti k zakoupení vstupenek nebo sledujte zápas z pohodlí domova v tomto článku.

Redlich s Kružíkem na druhé straně

Energie odehrála šest přípravných duelů. Poslední čtyři byly vítězné a ten poslední obzvlášť zajímavý - vysoká výhra 7:4 nad Plzní. Parta okolo stálic Rachůnka, Koblasy, Černocha či nově příchozích posil Dávida Grígera nebo Davida Kofroně dorazí do Rakovníka, kde se poměří s "domácími" Rytíři. Proti těm by měli nastoupit i bývalí Kladeňáci Tomáš Redlich (na fotce níže) a Daniel Kružík. V akci naopak neuvidíme tahouna Jakuba Fleka, který z Karlových Varů odešel před nadcházející sezonou do Brna.

Rytíři se vrátili z týdenního soustředění na Slovensku, kde odehráli tři utkání, z toho byly dvě vítězné (třetí místo na Tatranském poháru). Mezi tím se na Kladno vrátil obránce Jiří Ticháček z Edmontonu, kde bojoval o medaile s reprezentačním výběrem do dvaceti let na mistrovství světa juniorů a k týmu se připojil také Lotyš Oskars Cibulskis. Zatímco Ticháček by měl po náročném hokejovém období odpočinout, Cibulskis by mohl debutovat.

Přátelské utkání Rytíři Kladno − HC Energie Karlovy Vary se na zimním stadionu v Rakovníku odehraje ve čtvrtek 25. srpna od 18:00. Pokud se nechystáte podpořit Rytíře přímo v hledišti, můžete sledovat přenos na klubovém YouTube kanálu (ZDE).