čtvrtek 5.8.2021
Kladno
Jihlava
17:30
 úterý 10.8.2021
Jihlava
Kladno
18:00
 čtvrtek 12.8.2021
Litvínov
Kladno
17:30
 úterý 17.8.2021
Kladno
Karlovy Vary
17:30
 čtvrtek 19.8.2021
Budějovice
Kladno
17:30
SPUSTIT VIDEO
Obrázek
A tým

Kladno vs. Ústí: Na první přátelák ještě bez roušek, platí ale jiná přísná pravidla!

24. 7. 2020 od Lukáš Jůdl
A je to zase tady! Po letní pauze, kterou prodloužila pandemie koronaviru, vyráží Rytíři znovu na led a chystají se na první přípravný zápas. Ten odehrají v pátek 24. července od 17:30 na kladenském ČEZ stadionu s ústeckým Slovanem. Utkání podléhá níže popsaným pravidlům, která musí diváci striktně dodržovat.

Přísná pravidla pro diváky:

Klub Rytíři Kladno žádá všechny fanoušky, kteří dorazí během přípravných zápasů na ČEZ stadion, aby dodržovali pravidla, na kterých se dohodl Český svaz ledního hokeje s hlavním hygienikem ČR Doc. Rastislavem Maďarem.

  • Na ČEZ stadionu budou vytvořeny pouze 4 sektory (A, B, C, D), které budou od sebe oddělené
  • Sektory nebudou označeny tak, jako je tomu na oficiálním plánku stadionu, proto se návštěvník musí řídit novými označeními sektorů
  • Každý ze čtyř nově vytvořených sektorů má své toalety a místa na občerstvení
  • Návštěvníci se nesmí pohybovat mezi jednotlivými sektory, mohou tak využívat jen prostor sektoru, do kterého si zakoupili vstupenku
  • Každý sektor bude mít svůj vyznačený vchod a východ
  • Diváci musí striktně dodržovat sezení na sedadlech, která si zakoupí
  • Sedadla budou upravena tak, jak je to vymezeno v nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR – to znamená, že k sezení bude k dispozici jen každá druhá řada a mezi diváky bude vždy jedno volné sedadlo (i v případě, že na zápas dorazí např. čtyřčlenná rodina – ani tak není možné sedět vedle sebe), sektor stání bude uzavřen
  • Roušky nejsou povinné, ale jejich užití doporučujeme
  • Pokud máte dítě do 12 let, které si nemusí kupovat vstupenku, může sedět na klíně.

Klub Rytíři Kladno se řídí pravidly Ministerstva zdravotnictví, která si můžete pročíst ZDE.

OPATŘENÍ VYDANÁ VLÁDOU ČR 23. ČERVENCE: Na páteční utkání s Ústím nejsou pro diváky ČEZ stadionu roušky povinné. Jejich užívání při hromadných akcích ve vnitřních prostorech platí až od soboty. "Klub i tak doporučuje všem divákům, aby roušky na stadionu nosili. Od pondělí 27. července pak musíme omezit kapacitu diváků z dosavadních tisíce lidí na polovinu," informoval mluvčí klubu Rytíři Kladno Lukáš Jůdl.

Vzájemná bilance:

Rytíři si s Ústím zahráli naposledy 7. září 2019 a tento přátelský zápas vyhráli 3:0. Poté byl Slovan jakýmsi kladenským béčkem. Kladno jde do zápasu jako favorit, což dokládá i vzájemná bilance, ze které vyplývá, že kladenský tým porazil Ústí šestkrát v řadě, z toho čtyřikrát v Chance lize.

Nejzvučnější posilou Severočechů je bývalý kapitán Litvínova Michal Trávníček. Tento útočník byl i 6. března u posledního zápasu Kladna v extralize, po kterém Verva slavila vítězství 6:2 a Rytíři se těžce smiřovali se sestupem do Chance ligy.

Jednou z nejnovějších tváří v ústecké kabině je obránce Jiří Drtina, který v minulosti oblékal kladenský dres. Hlavním trenérem Slovanu je Kladeňák Miroslav Mach.

Zorientujte se v nových sektorech díky našemu předzápasovému preview videu:

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU