úterý 6.8.2024
 úterý 27.8.2024

Novým partnerem Rytířů Kladno se stává sportovní značka Under Armour

7. 5. 2024 od Klub / Foto: Under Armour
Až v září vyjedou na led hokejisté klubu Rytíři Kladno, aby zahájili nový ročník extraligy, přibude na jejich dresech logo sportovní značky Under Armour. Vedení hokejového klubu se s novým partnerem domluvilo na dvouleté spolupráci.

„Jsme moc rádi, že jsme se domluvili se společností Under Armour na nově uzavřeném partnerství. Těšíme se na nadcházející spolupráci s tak významným dodavatelem sportovního vybavení. To nám nabízí opravdu kvalitní podmínky pro trénink, zápas i volný čas,“ říká k uzavření kontraktu Jiří Burger, sportovní manažer klubu Rytíři Kladno. „Navázání spolupráce se značkou Under Armour je pro náš klub významná a hodně viditelná změna, která má velký přesah i k fanouškům. Ti se mohou těšit na nový sortiment oficiálních produktů,“ dodává marketingový manažer klubu Martin Špaček.

„S Rytíři Kladno sdílíme stejné hodnoty, kterými jsou síla a odvaha. Společně se nebojíme žádné výzvy a jsme moc rádi, že je můžeme přivítat do naší Under Armour rodiny,“ říká Pavel Hynek Managing Director Under Armour CEE.

Sportovní značka Under Armour dlouhodobě spolupracuje s řadou špičkových českých sportovců, mezi které se řadí například Martina Sáblíková, Lukáš Krpálek, Josef Dostál nebo plážoví volejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner.

Zároveň klub děkuje společnostem Nike a Top4sport za předchozí dlouhodobou spolupráci a podporu.