pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
3:4
 pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
3:4
 čtvrtek 25.4.2024
Kladno
Vsetín
Zrušeno
 sobota 27.4.2024
Vsetín
Kladno
Zrušeno
 pondělí 29.4.2024
Kladno
Vsetín
Zrušeno
SPUSTIT VIDEO
Obrázek
Klub

Rytíři ve finále Esport Hokejové Ligy! Sledujte boj o titul v přímém přenosu

2. 3. 2024 od Redakce
Už dnes od 18 hodin je na programu finále Esport Hokejové Ligy. Tým Rytířů, reprezentovaný Kamilem Hajšmanem, Jakubem Šebestou a Lukášem Křížem, v něm vyzve obhájce loňského triumfu z Pardubic. Sledujte živý stream na YouTube nebo na Twitchi.

Vyřazovací boje Esport Hokejové ligy míří do své závěrečné části. Po napínavém semifinále známe dvojici finalistů a také aktéry zápasu o třetí místo. Oba zápasy se odehrají v rámci vyvrcholení sezony už v sobotu 2. března.

Nejlepším týmem základní části se stalo HC Dynamo Pardubice, které probruslilo sezonou bez jediné porážky. Společně s ním si přímý postup do čtvrtfinále zajistili také Rytíři Kladno, BK Mladá Boleslav a již tradičně HC Oceláři Třinec. Svůj čtvrtfinálový zápas nezvládla pouze Mladá Boleslav, kterou v semifinálových bojích nahradila vítkovická Ridera. V souboji o finále však podlehla pardubickému Dynamu stejně jako Oceláři, kteří nenašli recept na Kladno.

Program finálového dne

Zápas o třetí místo: 16:00: HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice RIDERA
Finálový zápas: 18:00: HC Dynamo Pardubice - Rytíři Kladno

Nejlepší čtyři týmy si rozdělí prizemoney v celkové výši 150 tisíc korun. Největší část z koláče si ukrojí vítězný tým. Jeho gameři si zajistí odměnu 80 tisíc korun.

Sleduj livestreamy a vyhraj

Během finálového dne se můžou všichni diváci na Twitchi těšit na soutěž o kupony do PlayStation storu v následujících hodnotách:

  • 2x 2 000 korun
  • 3x 1 000 korun
  • 6x 500 korun

Jdou si pardubičtí gameři pro čtvrtý titul v řadě nebo je zaskočí skvěle hrající Kladno? To se dozvíte ve finálovém dni, který uskuteční už v sobotu 2. března. Živý přenos můžete sledovat na Twitch kanále nebo se můžete připojit k Watchparty u gamera a streamera Romana „Blade” Pilného na jeho Twitch kanále. Přenos můžete sledovat také na YouTube.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU