čtvrtek 18.4.2024
 neděle 21.4.2024
Mládež

Rytíři zvou na nábor Pojď hrát hokej (21.11. od 16:00): Děti bude učit i Jágr a Plekanec!

15. 11. 2022 od Lukáš Jůdl
Rytíři Kladno zvou všechny zájemce o hraní hokeje nebo bruslení na tradiční nábor Pojď hrát hokej, který se uskuteční v pondělí 21. listopadu 2022 od 16:00 na první ploše ČEZ stadionu. Zvány jsou všechny děti ve věku od 3 do 6 let bez rozdílu bruslařských dovedností (mohou dorazit i úplní začátečníci). Akce je pro všechny zdarma. Těšit se můžete i na Jaromíra Jágra s Tomášem Plekancem!

Náborová akce Pojď hrát hokej spadá pod celorepublikový projekt Týden hokeje, který se koná pravidelně. Pro děti bude na ledové ploše nachystáno několik stanovišť, kde budou připraveny zábavné hry na bruslích. Přijít mohou ti, kteří na bruslích ještě nikdy nestáli, ale i ti, kteří už na ledě někdy byli.

Rytíři všem zájemcům doporučují, aby si s sebou vzali brusle, jakoukoliv sportovní helmu, jakékoliv rukavice a chrániče na kolena (klidně také hokejku nebo celou hokejovou výstroj). V případě zájmu o zapůjčení výbavy můžete kontaktovat koordinátorku mládeže Rytířů Kladno Petru Kvasilovou (petra.kvasilova@rytirikladno.cz).

Občerstvení zdarma, spousta zábavy i Jágr a Plekanec

Na ledě budou na děti dohlížet i dvě ikony kladenského hokeje - Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec. Společně s nimi dorazí i někteří další extraligoví Rytíři.

Díky spolupráci se společností Kaufland, která je generálním partnerem Rytířů, bude na místě i stánek s občerstvením pro všechny zdarma.

Podívejte se, jak probíhal nábor v minulosti: