úterý 25.8.2020
Třebíč
Obrázek
A tým

V úterý po dlouhé pauze znovu na hokej: Vstupenky na Spartu v prodeji!

7. 8. 2020 od Lukáš Jůdl
Pandemie koronaviru sice připravila kladenské fanoušky o přípravný zápas s Ústím a oddálila start Generali Česká Cupu, v úterý 11. srpna to ale konečně opravdu začne. Rytíři hostí na ČEZ stadionu od 18:00 pražskou Spartu, vstupenky jsou v online prodeji!

Kupte si vstupenky na zápas se Spartou

Během jednoho týdne čekají kladenské fanoušky hned dva domácí zápasy Generali Česká Cupu. V úterý vyzvou Rytíři Spartu a vstupenky si můžete zakoupit online přes odkaz níže. Ve čtvrtek dorazí na ČEZ stadion extraligový nováček z Českých Budějovic. Na toto utkání bude prodej vstupenek zahájen až po zápase se Spartou.

Upravené sektory a nakonec i otevřené stání, ale jen pro členy fanklubu

Na níže uvedené mapě stadionu mohou diváci vidět upravený plánek sektorů. Stále platí, že kvůli celoplošným nařízením musí diváci respektovat několik pravidel:

• Na stadionu musí mít každý po celou dobu utkání roušku či jinou ochranu úst.
  • Každý nově vytvořený sektor má svůj vchod a východ.
  • Diváci musí sedět pouze na sedadle, které mají na své vstupence.
  • Diváci musí být pouze v prostoru sektoru, do kterého si zakoupili vstupenku. Chození mezi jednotlivými sektory je zakázáno.
  • Každá druhá řada a každé druhé sedadlo musí zůstat prázdné. I v případě, že na utkání dorazí vícečlenná rodina, musí zůstat jedno sedadlo volné. Na klíně smí sedět pouze dítě do 12 let.
  • U každého vchodu budou umístěny stojany s dezinfekcí na ruce. Žádáme všechny fanoušky, aby dodržovali zvýšenou hygienu.
  • Kapacita vozíčkářů je omezena na 3 (+ doprovod). Každý vozíčkář se musí nejpozději 24 hodin před zápasem nahlásit na emailové adrese info@rytirikladno.cz.
  • Sektor stání bude nakonec otevřen, ale jen pro členy fanklubu, které kontaktuje jeden z hlavních členů Jaroslav Zelenka. Zdůrazňujeme, že fanoušci v sektoru stání musí striktně dodržovat dvoumetrové rozestupy, nošení roušek a všechna další nařízení.
  • Stánky s občerstvením budou ve všech rozích stadionu otevřeny.

Dnes v 13:00 | Junioři
HC Olomouc