Klub

Vydražte si hraný dres z uplynulého ročníku! Internetová aukce modré sady začíná

2. 5. 2024 od Klub / Foto: Roman Mareš
Rytíři za sebou mají další extraligový ročník, který napsal spoustu velkých příběhů. Jiří Ticháček prožil životní sezonu a stal se nejproduktivnějším obráncem soutěže, Tomáš Plekanec kvůli zdravotním problémům odehrál své poslední profesionální zápasy a kapitánské céčko po něm přebral navrátilec Radek Smoleňák. Kousek hokejové historie teď můžete mít doma – už 2. května startuje aukce hraných modrých dresů, které oblékali v sezoně kladenští hokejisté.

Dražit se bude kompletní sada modrých dresů, ve kterých Rytíři odehráli většinu letošních extraligových bitev. K mání bude legendární osmašedesátka Jaromíra Jágra, kterou oblékl jako nejstarší profesionální hráč a střelec, ale také trikot, v němž odehrál poslední zápasy své úžasné kariéry Tomáš Plekanec. Žádný jiný dres už v soutěžním zápase nikdy nepřetáhne přes hlavu.

Do aukce půjde samozřejmě také dres Jiřího Ticháčka, který prožil životní sezonu a se 43 body stal se lídrem kanadského bodování obránců Tipsport extraligy, a také uniforma Adama Brízgaly, kladenské gólmanské jedničky, jež měla velký podíl na úspěšně zvládnuté baráži.

Dražba dresů začíná na částce 2000 korun a vítězové obrží vedle samotného zápasového originálu i certifikát pravosti. Aukce startuje ve čtvrtek 2. května a poběží přesně čtrnáct dní, tedy do čtvrtka 16. května 20:00 hodin.

Přihazovat můžete na tomto odkazu.