48. kolo,  pátek 23.2.2024
Kladno
Mladá Boleslav
0:5
49. kolo,  neděle 25.2.2024
Kladno
Třinec
5:2
50. kolo,  úterý 27.2.2024
Kladno
Litvínov
2:0
51. kolo,  pátek 1.3.2024
Budějovice
Kladno
5:3
52. kolo,  neděle 3.3.2024
Kladno
Karlovy Vary
1:4
BAR1,  středa 17.4.2024
Kladno
Vsetín
17:00
BAR2,  čtvrtek 18.4.2024
Kladno
Vsetín
18:00
BAR3,  neděle 21.4.2024
Vsetín
Kladno
17:00
BAR4,  pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
18:00

Offline rozhovor: Adam Brízgala

Ptejte se hráče měsíce listopadu Adama Brízgaly!
Prosíme, vyjadřujte se slušně. Vulgární a urážlivé projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky) a interpunkci. Než otázku odešlete, přečtěte si ji po sobě. Vyvarujete se tak pravopisných chyb.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 17 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Marek (maragabca@seznam.cz - Rytíři Kladno ) 13. 12. 2023, 21:31
Zdravím Adame nejprve bych Vám pogratulovat k pozvánce do kempu reprezentace. Zaslouženě. A otázka: pamatujete si jak dlouho vám trvalo obléci výstroj bez cizí pomoci? A v kolika letech to bylo? Díky a přeji ať se daří nejen v bráně,ale hlavně v životě. Hezké svátky a hodně štěstí v novém roce.

Odpověď:
Když jsem se začal oblékat sám, tak to bylo třeba dvacet minut. Pak se to pomalu začalo snižovat. Patnáct byl takový průměr, teď už jsem za osm minut oblečený. Je to ale i tím, že se výstroj zrychluje, dřív tam bylo dvacet řemínků na betonech, takže to bylo zdlouhavé. Teď už je všechno na sucháč. Kdy jsem se začal oblékat sám, to ale upřímně vůbec nevím. Táta mi zavazoval brusle, pak mi pomohl i s betony. Tak od páté třídy už jsme se ale určitě všichni oblékali sami. Možná už od čtvrté.
Koulič (ondrak2001@volny.cz - Kladno) 13. 12. 2023, 12:20
Kde se vidíš za 5 let ??

Odpověď:
To je dobrá otázka. Určitě bych chtěl za pět let mít rodinu, asi i dřív. Už mám ženu a psa, ale děti ti udělají úplný domov. Co se týče hokeje, tak bych chtěl být někde stabilní jednička a hlavně, aby se týmu dařilo. To je zadostiučinění za práci.
Michal (michaldrahokoupil7@gmail.com - Kladno) 13. 12. 2023, 08:57
Adame, jaký byl první pocit, když jste se objevil v USA a první Váš zápas? Pro mne jste byl tenkrát jako talent a při tom velká neznámá, tenkrát se psalo o přestupu jako o bombě,ale to už o mnoha hráčích,co tu byli. Vy jste se opravdu vypracoval a můžu asi říct, že tam to modrobílé srdce bubnuje. Moc děkujeme. Ádam Brízgala!! Adam Brízgala!!!

Odpověď:
Byl jsem z toho celkově zaskočený. Už když jsem tam přiletěl, tak z jazyka. Říkal jsem si, jak umím dobře anglicky, ale je náročné si zvyknout na jejich přízvuk. To mi zabralo pár měsíců. Co se týče hokeje, tak mě překvapila profesionalita. Na to, že je to juniorka, tak se k nám chovali, jako bychom byli v áčku. Byl to pro mě velký skok. V prvním zápase jsem dostal asi sedm fíků, hokej byl zase o krok dál. Bylo tam menší kluziště, celkově americký styl hokeje je jiný, víc se tam střílí. Musel jsem se naučit víc si hlídat první tyčky. V Česku se hodně nahrávalo do prázdné, ale tady už to bylo rychlejší a hodně střelecké.
Tadeáš (rajtr.tadeas@zspal.cz - Prostějov ) 11. 12. 2023, 14:34
Čau Adame jak se máš a jak dlouho ještě chceš být v kladně

Odpověď:
Vím, že v Kladně budu minimálně ještě příští rok, kdy mám smlouvu. Pak to všechno záleží na tom, jak se domluvíme a jestli o mě vůbec bude zájem. Jsem tady spokojený, chytám a myslím, že se mi daří. Výsledky by ale samozřejmě mohly být lepší. Pro mě je hlavní, že jsem dostal šanci a chytám tady.
Áďa (a.eisensteinova@seznam.cz - Kladno ) 11. 12. 2023, 11:26
Máš v den zápasu nějaké svoje rituály přes které nejede vlak ?

Odpověď:
Těch mám spoustu. Pověrčivý ani nejsem, ale mám zajetý svůj systém v tom, jak se připravuju. Mám stejný oběd, který jím, pokud je ta možnost. Vždycky je to rýže s kuřecím. Chodím vždycky spát na hodinku a čtvrt, dám si sluchátka a poslouchám pokaždé úplně stejný playlist, který mám už asi sedm let beze změny. Pak mám svoje písničky, když jedu na zimák, rozcvičku s tenisákem dělám už asi patnáct let. Tyhle věci si vždycky musím udělat, jsem na ně zvyklý a mám to zautomatizované. Vím, že mě to dostane do herního režimu.
Jonáš Hlava (hlava.jonas@gmail.com - Rytíři Kladno ) 9. 12. 2023, 17:24
Čau Adame,
Jsem tvůj velký fanoušek a chtěl bych seťe zeptat s kým jsi v kabině nejvíc rozumíš, s kým se nejvíc bavíš.
Děkuji ti Jonáš.

Odpověď:
Rozumím si se všemi, máme dobrou partu. Nejvíc se ale bavím asi s Bowsiem. Je to tím, že jsme oba gólmani a sedíme vedle sebe. Je to ale jenom tím, že k sobě máme nejblíž místem i pozicí.
Lukáš Kladno (Pospisil.lukas@zernosecka.cz - Kladno) 9. 12. 2023, 08:30
Ahoj Adame.Kdyby sis měl vybrat jednoho hráče extraligy se kterým pojedeš na pustý ostrov,který by to byl?

Odpověď:
Z extraligy tolik lidí neznám osobně, takže vyberu někoho přímo z týmu. Vybral bych buď někoho praktického, abych přežil, nebo někoho, s kým se nebudu nudit. To bude Smoli. Nevím, jestli je praktický, ale určitě bych se s ním nenudil. Já si myslím, že jsem já docela praktický, takže Smoli bude stačit, abych se nenudil.
Adél (adisek94@seznam.cz - Kladno ) 8. 12. 2023, 20:54
Ahoj jak se ti hraje hokej když bráníš? 😊 držím palce ať vám jde hokej ✊

Odpověď:
Když mě to trefuje, tak jsem naprosto spokojený. Všechny zápasy si užívám, pořád to beru tak, že jsem v extralize vcelku nový, takže je pro mě každý zápas výzva. Chci si to užívat a pořád do toho dávat všechno.
Karel (carlos.severa@seznam.cz - Kladno) 8. 12. 2023, 13:26
Dobrý den. Jak vypadá váš běžný tréninkový den? Kolik hodin jste na ledě, v gymu, na fyzio, na kondici...? A případně o kolik více času musíte věnovat stretchingu než ostatní hráči? Jak to máte s jídelním režimem? Řeší klub striktně hráčské jídelníčky?
Děkuju za odpovědi. Ať se daří!

Odpověď:
Obvykle vstávám v 7:15, záleží podle toho, kdy máme sraz. Je tam rozptyl od 8:30 do 9 hodin podle dne. Dám si snídani, což většinou bývá proteinový jogurt nebo tvaroh. Taková rychlovka, protože ráno nedokážu nic uvařit. Odjedu na zimák, dám si rozcvičku a protažení, které máme většinou od kondičáka. Někdy máme rovnou i posilovnu před tréninkem. Na ledě pak většinu býváme zhruba hodinku a my gólmani chodíme o 20 minut před hráči a děláme gólmanská cvičení. Pak je hlavní tréninková jednotka, která je většinu tu hodinku. Potom většinou kluci zůstávají buď s trenérem, čehož se účastníme, nebo se hraje bago a dorážky. Dohromady tak hodinka dvacet. Po ledě přichází regenerace, zajdu si na kalhoty nebo na kolo. Záleží, co zrovna cítím, že potřebuju. Když mě něco bolí, zajdu na fyzio. Doma jsem většinou okolo jedné hodiny. Pak ale přichází aktivní regenerace. Tím, že máme psa, tak chodíme na delší procházky do lesa, takže se vychodím. Co se týče jídelníčku, klub nám nedává striktně, co bychom měli dodržovat. Jsme ale profesionálové, takže každý ví, co je potřeba, aby jedl, aby se cítil dobře a mohl podávat dobré výkony. Stravu si hlídáme každý sám. Co se týče protahování, tak se tomu asi nevěnuju víc než hráči. V trénincích jsem pořád roztažený, takže to jenom udržuju. V rámci zahřátí si musím dát větší pozor na protažení třísel a úponů, abych si je na začátku nenatáhl. V tréninku se ale pořád udržuju roztažený.
Michal (miki3006@seznam.cz - Kladno ) 8. 12. 2023, 06:08
Ahoj Adame, gratuluji ke skvělé formě a doufám,že ti vydrží i do budoucna. Zajímalo by mě,proč má mužstvo tak nevyrovnané výkony.Jsou dva zápasy,kdy lítáte po ledě, jezdíte po zadku,jsou tam střely z každé pozice,tlak do brány, rychlý přechod do útočného pásma a pak přijde 5 zápasů,jako by jste se viděli prvně na ledě.

Odpověď:
Kdybychom na tohle měli odpověď, tak to samozřejmě změníme. Hodně u nás hraje roli psychika. Nevydaří se nám pár zápasů a stahuje nás to dolů. I když třeba prohrajeme, tak zápasy máme docela dobré. Samozřejmě tam byla i šňůra zápasů, kdy se nám vůbec nedařilo a bylo to strašné, ale když to beru obecně z pohledu téhle sezony, tak máme výkony mnohem lepší oproti minulému roku. I v prohraných zápasech je vidět bojovnost, nejsou to jednoznačné výsledky, ale vyrovnané zápasy. Ano, máme problémy ke konci zápasů, když dostaneme gól a ztratíme vedení. To jsou ale chyby, na kterých pořád pracujeme. Kdybychom konkrétní důvod věděli, tak to změníme.

Další stránky
12>>

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU