48. kolo,  pátek 23.2.2024
Kladno
Mladá Boleslav
0:5
49. kolo,  neděle 25.2.2024
Kladno
Třinec
5:2
50. kolo,  úterý 27.2.2024
Kladno
Litvínov
2:0
51. kolo,  pátek 1.3.2024
Budějovice
Kladno
5:3
52. kolo,  neděle 3.3.2024
Kladno
Karlovy Vary
1:4
BAR1,  středa 17.4.2024
Kladno
Vsetín
17:00
BAR2,  čtvrtek 18.4.2024
Kladno
Vsetín
18:00
BAR3,  neděle 21.4.2024
Vsetín
Kladno
17:00
BAR4,  pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
18:00

Offline rozhovor: Radek Smoleňák

Ptejte se hráče měsíce prosince Radka Smoleňáka!
Prosíme, vyjadřujte se slušně. Vulgární a urážlivé projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky) a interpunkci. Než otázku odešlete, přečtěte si ji po sobě. Vyvarujete se tak pravopisných chyb.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 18 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


faith and devotion (m.nenahla@volny.cznahla@volny.cz.nenahla@volny.cz - Kladno ) 18. 1. 2024, 18:11
Zdravím Radku! Předně bych Vám chtěl poděkovat, že jste se vrátil do Kladna. Je radost Vás vidět zpátky v modrobílém dresu. Doufám, že na Kladně budete pokračovat i příští sezónu s céčkem na prsou, ať už sezóna dopadne jakkoliv. Kdyby jste si mohl přivést do Kladna nějakou posilu, kdo by to byl? S kým si v kabině nejvíce rozumíte? Je ještě nějaký hokejový sen, který byste si chtěl splnit? Přeji pevné zdraví a ať se Vám daří osobně, ale i s Kladýnkem.

Odpověď:
Kdybych mohl přivést kohokoli na světě, tak bych vzal Austona Matthewse, aby tady dal každý zápas čtyři góly. Když budu trošku více realista, byl bych rád, kdyby tady byl třeba Jirka Sekáč, který je Kladeňák a myslím si, že by nám pomohl. Je to fajn kluk, se kterým si rozumím a bylo by fajn ho tady mít. V kabině se bavíme křížem krážem všichni, takže asi nemám jednoho hráče, se kterým bych si rozuměl nejvíce. Samozřejmě si hodně rozumím s kluky, kteří jsou mi věkově nejblíž, takže s Vorasem a Froldou, se kterými jsem vyrostl a jsme parťáci dlouhý roky. Hodně se bavím s Klépou, s tím je velká sranda. Pak s Tondou a Prochym, to jsou parťáci z lajny. Ale i s těmi mladými, s Ulim, Tíchou, Pytlajsem s Denisem Kusým... Těch kluků je tolik... Líbí se mi, že máme celkej společený smysl pro humor. Vesměs všechny hokejové sny, které jsem měl, už jsem si splnil, ale určitě bych si tady na Kladně chtěl zahrát play off.
Zelí (zeli@c-mail.cz - Kladno) 18. 1. 2024, 10:05
Ahoj, předně bych chtěl poděkovat za návrat do mateřského klubu, nemáme to tady jednoduchý a každý takový se počítá, doufám, že ještě vydržíš... Pár dotazů: 1/ Prošel jsi pěknou řádku klubů a zemí, kde se ti nejvíc líbilo po hokejové stránce a kde životním stylem? 2/ Kabinu si ošéfoval hned nebo to chvíli trvalo? 3/ Nějaké veselé historky z Mácháče? :)

Odpověď:
Ahoj, vydržím! Po hokejové stránce jsem se jednoznačně nejlépe cítil v Lahti, kde mi to sedlo. Miloval jsem hokej, jaký jsme hráli, město, všechno... Takže jestli vzpomínám na klub, kde to bylo nejlepší, tak určitě Pelicans Lahti. Co se týká zábavy a života, kde to bylo tak na pět knížek, co bych mohl napsat, tak to jednoznačně byl Záhřeb. Ten rok byl super, doteďka jsem s klukama v kontaktu a kdykoli spolu mluvíme, tak si vzpomeneme na nějakou historku, co všechno se tam dělo. To je nezapomenutelný a nepublikovatelný. Jestli jsem si kabinu ošéfoval, to nevím, to by asi musel říct někdo jiný. Ale já jsem, jaký jsem. Mám rád zábavu, mám rád, když je dobrá nálada, ale zároveň se nebojím říct, co si myslím. Ať dobrého, nebo špatného. Za nikoho se neschovávám a vždycky jsem byl ten v popředí, za kterým to šlo, ať to byly úspěchy, nebo neúspěchy. Já byl ten první na paškále. Ohledně Mácháče bych dovedl vyprávět celej den, jezdím tam asi od třinácti let a stalo se tam toho fakt hodně. S partou z Kladna tam jezdíme tak dvacátým rokem. Jestli to chceš opravdu vědět, můžeš mě někdy odchytit a já ti něco řeknu, stejně mi toho asi polovinu neuvěříš!
Luděk (rznovotnyl@seznam,cz - Kladno) 17. 1. 2024, 20:24
Ahoj Smoli, předem chci říci, že tvůj návrat domů je jedna z mála věcí, která mě potěšila a jsem rád, že se ti doma daří. Ale v současnosti bohužel body nesbíráme, spousty jsme jich úplně zbytečně postráceli a navíc jako každý rok není ze strany managementu klubu vidět žádná snaha o posílení i v souvislosti se současnou velkou marodkou. A pokud tedy snaha je, není krom kauzy s Hudáčkem nijak vidět. Jelikož jsem realista a vím že jen #víra nestačí, musím se zeptat a neber to ode mne jako jízlivost, jak se chystáte na baráž a jak se na ní těšíte?

Odpověď:
Ahoj, na baráž se nechystáme. My se připravujeme na každý další den, na každý další zápas. V baráži ještě nejsme a doufám, že v ní ani nebudeme. Dokud to není matematicky nezvratný a nemožný, tak pořád koukáme před sebe.
Jonáš (hlava.jonas@gmail.com - Kladno) 17. 1. 2024, 13:22
Čau Radku, chtěl bych se tě zeptat s kým se nejvíc bavíš v kabině. Díky Jonáš.

Odpověď:
Ahoj Jonáši, už jsem odpovídal v jiné otázce, bavíme se v kabině všichni, rozumím si se staršími i s mladšími.
Lukáš (pospis..lukas@zernosecka .cz - Kladno) 15. 1. 2024, 21:37
Ahoj Radku,kdyby sis měl vybrat jednoho hráče z extraligy se kterým bys jel na pustý ostrov kdo by to byl.Všichni říkají tebe tak jsem zvědav


Odpověď:
Jednoznačně bych si vzal Froldu, abych se mu mohl smát, jak je v hajzlu, protože nic neumí. Podle mě by na ostrově nepřežil ani šest vteřin. Takže bych si ho vzal jako guilty pleasure. (smích)
Jirka (balcar.hajzin@seznam.cz - Hradec Králové ) 15. 1. 2024, 21:02
Ahoj Smoli,moc díky za služby pro Hradec,byla to jízda v tvém podání....,dotaz...,tvoji kluci už jsou Rytíři se vším všudy?Přeji vše dobré.

Odpověď:
Ahoj do Hradce, bylo mi ctí! Kluci už jsou Rytíři. Samík hraje za HC1, Domísek se mnou začíná chodit na školičku bruslení. Milují to tady. Bál jsem se, jak ten přechod vezmou, protože v Hradci si to užívali, milovali to tam. Po prvních čtrnácti dnech, kdy to nebylo úplně dobrý, si zvykli velmi rychle a mají tu své parťáky, výbornýho trenéra Tomáše Kolafu a je to super. K Vánocům dostali nějaké věci, takže všude chodí v rytířském. Mám z toho radost.
Patrik (patrikhegyi@seznam.cz - Kladno 💙🤍) 13. 1. 2024, 22:08
Co tě přivedlo z Hradce splátky na Kladno? Co děláš ve volném čase s rodinou když nemaš trénink nebo zápas? Jaká jsou tvoje nejnavštěvovanější místa na Kladně?

Odpověď:
Už když jsem šel do Hradce, jsem věděl, že moje další štace bude Kladno. Nikam jinam už jsem nechtěl. Vždycky jsem věděl, odkud pocházím, kam patířm. Kladno pro mě byla jednoznačná volba, to nebylo ani o nějakém přemýšlení. Věděl jsem, že chci hrát doma. Volného času zase tolik nemám, protože když nemám hokej, věnuji se klukům, chodím s nimi na jejich hokejové tréninky, kde pomáhám jako trenér, to samé na fotbale, chodíme i na judo, takže je to hodně o sportu. A tomu odpovídá i to, kde na Kladně trávím nejvíce času. Tím, že jsme hodně outdooroví a pořád něco podnikáme, dost jezdíme na kole třeba na Sletiště, kde strávíme hodně času. U nás ve Hřebči to je taky krásné, máme tam super sportoviště, takže celé to okolí Kladna máme hodně prošlé a užíváme si to tady. Není jedno místo, kam bychom chodili, ale pořád jsme někde kolem Kladna v lesích.
Oliver (olivervolf1@gmail.com - Hradec Králové ) 13. 1. 2024, 20:39
Jak se cítíš? Smolík❤️💛🤍

Odpověď:
Mám se super, abych se přiznal. Po osmnácti letech jsem doma na celou sezonu, vím, že už se nikam stěhovat nebudu a hrozně si to užívám. Jak už jsem řekl, vyrostl jsem tady, patřím sem a když vidím děti spokojené s ženou, tak to je nejvíc. Užívám si, že jsem zdravej, že můžu hrát a že mám nějakou roli v týmu, trenéři mi věří. Z toho mám radost. Co ale drhne, jsou bohužel výsledky. To, kde se pohybujeme, mě s prominutím se*e každodenně, ale přesto ta pozitiva v mém světě převažují.
Majkl (Michal.kladno@centrum.cz - Kladno) 13. 1. 2024, 15:49
Zdravím Radku, nemám otázku jako takovou, spíš to beru jako možnost vyjádřit ti podporu a obdiv za přínos klubu na ledě i mimo něj. Jsem rád že jdeš příkladem a že ti není osud našeho milovaného klubu lhostejný.
Ještě jednou díky, kapitáne, ať se daří tobě i klukům:) bojujte za Kladno!

Odpověď:
Díky moc, určitě budeme bojovat, jak nám budou síly stačit!
Daniel (danecek07@gmail.com - Kladno) 13. 1. 2024, 14:57
Zdravím
Chci se zeptat jak vidíte své působení na Kladně i v dalších letech nebo po této sezoně končíte ? Děkuji

Odpověď:
Smlouvu mám ještě na rok, takže počítám s tím, že pokud se nestane něco zásadního, tak bych tu měl hrát i další rok, na což se těším. V mém věku to je spíš o zdraví a o tom, jak se budu cítit. Jestli ještě budu přínosem, nebo ne. Teď odehraju sezónu, připravím se na další, tu ještě odehraju taky a uvidíme.

Další stránky
12>>

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU