SPUSTIT VIDEO
Rozhovor

Dneska vyhráli všichni. Výsledek zápasu pro tabulku nic neznamená, dnes šlo o něco jiného, říká Jágr

8. 3. 2022 od Redakce
„Je mi strašně líto, když vidím, jak se matky a děti loučí s otci, berou si jednu tašku a musejí opustit svou zemi, zatímco otcové jdou do války a nevědí, jestli své milované ještě někdy uvidí,“ řekl hrající majitel Rytířů Jaromír Jágr po charitativním duelu, který přitáhl nejvyšší diváckou návštěvu letošní sezony a výdělkem ze vstupného pomůže ukrajinským rodinám prchajícím před válkou do Česka. „Dneska sice po zápase na tabuli svítilo nějaké skóre, ale myslím, že vítězové jsou všichni. Dnes šlo o něco jiného než o body do tabulky a jsem rád, že to lidé chápou,“ dodala legendární osmašedesátka.